SME
Štvrtok, 29. júl, 2021 | Meniny má MartaKrížovkyKrížovky

Veľká vianočná súťaž: Vyhrajte ceny za viac ako 2500 eur

Tento rok vám pod stromček prinášame bohatú nádielku.

(Zdroj: Fotolia.com)

V hre je jedenásť rôznych cien v hodnote 2500 €. Stačí len zaslať sms a zapojiť sa tak do žrebovania o víkendové pobyty, wellness zážitky, kozmetiku či oblečenie.

Súťaž sa skončila.

Výhercovia veľkej vianočnej súťaže Radosť na Vianoce

Víkend v Pivných kúpeľoch Rožnov pod Radhoštem získava Anna Krajčová, Bratislava.

Wellness pobyt v hoteli Kopling Hotel Spa & Resort v Maďarsku vyhráva Natália Romanová, Galanta.

Cestovné balenie Chi Travel Set s mini fénom, kulmou a žehličkou na vlasy posielame Karolíne Majerčíkovej, Stará Ľubovňa.

Skryť Vypnúť reklamu

Kozmetický balíček značky Eucerin vyhrávajú Iveta Hegedušová, Košice, Emília Katríková, Trnava a Zuzana Dolná, Prešov.

Pánsky parfum Desigual Dark Fresh získavajú Bystrík Gajanec, Poprad, Zdenka Furáková, Partizánske, Slavomír Gurský, Bardejov, Katarína Šipulová, Bánovce nad Bebravou a Tibor Mócik, Topoľčany.

Nákup kníh z vydavateľstva Tatran podľa vlastného výberu vyhrávajú Martina Michelová, Kružlov, Janka Adasková, Trenčín a Mária Malíková, Štiavnik.
Kozmetický balíček značky Nivea posielame Vladovi Hadovi, Zvolen, Tatiane Fickovej, Vranov nad Topľou, Márii Šimčákovej, Vikartovce, Anne Leškovej, Tatranská Štrba a Vlaste Wernerovej, Košice.

Víkendový pobyt v hoteli Holiday Inn Brno vyhráva Mária Kajanová, Bratislava.

Víkend na zámku v Litomyšli získava Mária Markusková, Palárikovo.

Skryť Vypnúť reklamu

Poukážku na nákup oblečenia značky F&F posielame Soni Lukáčovej, Tomášovce, Zuzane Bachledovej, Poprad, Lei Hreščákovej, Družstevná pri Hornáde, Alene Vrábovej, Prievidza a Lide Kalivodovej, Stupava.

Balíček dekoratívnej kozmetiky Max Factor vyhrávajú Lucia Sakalošová, Brodzany, Mária Malíková, Štiavnik, Terézia Nováková, Žehra, Janka Ftáčková, Bratislava, Janka Ondrejáková, Trenčianska Teplá, Tatiana Ficková, Vranov nad Topľou, Mária Dzinková, Spišská Nová Ves, Dana Fejová, Bziny, Magdaléna Michalíková, Banská Bystrica a Marta Magátová, Plevník.

Relaxačný pobyt na 2 noci pre 2 osoby v v hoteli Kolping Hotel Spa & Family Resort, Maďarsko

Hotel v susedstve Hévízu a Balatonu je od roku 1996 prvým rodinným rezortom v Maďarsku. Súčasťou ponuky sú priestranné dvojposteľové izby s balkónom a rodinné apartmány, wifi, 10 hektárový park bez áut, dom hier, bezplatné animačné programy pre deti, tvorivé dielne, dozor pre deti staršie ako 3 roky 8 hodín denne, samostatné bazény pre rodiny a dospelých, saunový park, soľná komora, vonkajšie bazény. Od jari do jesene čaká hostí pedálová gokartová dráha, dobrodružný park, trampolína a futbalové ihrisko s umelým trávnikom. Oddelenie beauty & spa ponúka preventívne a liečebné procedúry na reumatické problémy. Z vlastného hotelového prameňa vyviera termálna voda s teplotou 34 °C, ktorá zásobuje sedací bazén.

Skryť Vypnúť reklamu

Darčeková poukážka obsahuje nasledovné služby:

Bohaté a pestré raňajky a večera formou švédskych stolov v elegantnej reštaurácii. Neobmedzená možnosť využívania wellness oddelenia. Vnútorné a vonkajšie rodinné zážitkové kúpele a termálne bazény, detské bazény. Využívanie fitness centra s modernými kardio strojmi, bezplatná účasť na denných športových a fitnessových programoch. Používanie hotelového županu. Pohodlné, klimatizované izby s wifi pripojením.

Viac informácií získate na Kolping.hotel.hu/en

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) KOLPING (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6665 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,80 €.

Víkendový pobyt pre 2 osoby na 2 noci, s raňajkami v hoteli Holiday Inn Brno, Česká republika

Hotel Holiday Inn Brno ponúka svojim klientom komfortné ubytovanie a špičkové kongresové služby v kategórii 4 * Superior. Hotel leží v tesnej blízkosti brnenského výstaviska, v dostupnej vzdialenosti od historického centra mesta. Zaujímavé kulinárske zážitky ponúka v pokojnom prostredí reštaurácie Prominent s otvorenou kuchyňou a novou terasou navodzujúcu atmosféru paluby lode s plachtami nad hlavou.

Skryť Vypnúť reklamu

Pri svojom pobyte v Holiday Inn Brno môžete načerpať nové sily, zrelaxovať telo i dušu alebo navštíviť niektorú z brnenských zaujímavostí. Na streche hotela sa nachádza RELAX ZONE, úplne nové priestory pre wellness služby. Vstup je povolený len ubytovaných hosťom, čo zaisťuje vysoký stupeň súkromie, pohodlie a exkluzivity. Výherca získa taktiež vstupy do ZOO Brno a labyrintu unikátneho brnenkého podzemia
Viac informácií získate na Hibrno.cz a Vyletnicile.cz.

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) BRNO (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6665 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,80 €.

1 x špeciálne cestovné balenie CHI TRAVEL SET s mini fénom, kulmou a žehličkou na vlasy.

Myslíte, že sa o svoje vlasy staráte naozaj najlepšie? Aj keď si dôkladne vyberáte kozmetické prípravky, ešte stále to nie je celkom isté. Aký používate fén, či kulmu? Alebo žehličku na vlasy? To, aké krásne a zdravé sú vaše vlasy, nie je len otázkou kvalitnej vlasovej kozmetiky, ale i nástrojov, ktoré na úpravu svojich vlasov používate. Infra a iné pojmy sledujete pri kúpe, ako si však vybrať skutočne tie najkvalitnejšie a pre vlasy najšetrnejšie?

Skryť Vypnúť reklamu

44 Ceramic - 44 keramických substancií, ktoré sú vo výrobkoch CHI použité ako zdroj tepla. Keramika produkuje ionizáciu, ktorá zabezpečuje vlasom pri sušení, žehlení, alebo kulmovaní vlhkosť. Vlasy zostávajú vďaka konštantnej teplote a ionizácii bez záťaže a hydratované.

FarInfraRed, infra svetlo ( teplo), ktoré preniká zvnútra von a urýchľuje sušenie až o 50%, zatiaľ čo podporuje prienik výživných a tvarovacích prostriedkov CHI do vnútra vlasu pre ich dlhú trvácnosť a lesk vo vlasoch.

Práve nimi sú vybavené i nástroje v limitovanej cestovnej edícii CHI - mini verzie CHI – fén, kulma a žehlička na vlasy. Sú malé, ale výkonom sa vyrovnajú svojim „súrodencom“ v štandardných veľkostiach.

Všetky tri mini technické pomôcky sú zabalené v luxusnej štýlovej taštičke. Budete ich milovať a už žiadna cesta sa bez nich nezaobíde. Informácie nájdete na stránke Farouk.sk.

Skryť Vypnúť reklamu

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) CHI (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6665 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,80 €.

Víkendový pobyt pre 2 osoby v zámockom apartmáne na zámku v Litomyšli v Čechách, s raňajkami a ochutnávkou vín v zámockej vínnej pivnici

Mesto Litomyšl si je vedomé svojich bohatých dejín a tradícií a dokáže z nich čerpať námety pre svoj ďalší rozvoj. Ide o mesto s úžasnou starou aj súčasnou architektúrou, bohatým spoločenským, ale pritom stále ešte s pokojným spôsobom života, prinášajúcim úľavu a odpočinok na duší.

Preto bola Litomyšl v roku 2012 vyhlásená za prvé české kúpele ducha. Hlavným lákadlom Litomyšle je renesančný zámok, zapísaný na zozname UNESCO, ale za povšimnutie stojí tiež historické centrum, domy s podsieňami na Smetanovom námestí , na čele s domom U Rytířů, čí veľkoryso opravené kláštorné záhrady a maľované múzeum Portmoneum. Zámok obklopuje rozľahlá záhrada a hospodárske budovy - a práve tu, v budove zámockého pivovaru, sa narodil slávny hudobný skladateľ Bedřich Smetana.

Skryť Vypnúť reklamu

Každoročne sa tu preto koná Národný hudobný festival Smetanova Litomyšl - druhý najväčší festival v Českej republike. Zámocké apartmány nájdete v areáli zámku, v bývalom zámockom pivovare. Ich dobové i dizajnové zariadenie pripomína bohaté kultúrne tradície Litomyšle, zároveň sú však prispôsobené k pohodlnému pobytu.

Zo všetkých apartmánov je úchvatný výhľad na prvé zámocké nádvorie a na priečelie zámku s bohatou sgrafitovou výzdobou. Už ich samotná návšteva je kultúrnym a cestovateľským zážitkom.

Viac informácií na Smetanovalitomysl.cz

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) LITOMYSL (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6664 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej sms 0,60 €.

Víkendový pobyt pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami, v Pivních lázních Rožnov pod Radhoštem na Morave, s pivným kúpeľom a vstupenkami do Valašského múzea v prírode

Kúpele patria medzi jedny z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších kúpeľov tohto druhu v Českej republike. Svojich návštevníkov lákajú na profesionálne a kvalitné služby, krásne prostredie a vynikajúce pivo, ktoré sa vyrába priamo v minipivovare, ktorý je súčasťou kúpeľov.

Skryť Vypnúť reklamu

Procedúry sú pripravované v medených alebo drevených viktoriánskych vaniach umiestnených v tajomnom pivnici pivovare, kde boli využívané už za vlády Přemysla Otakara II. Akonáhle sa do vane plnej horúcej vody, byliniek a špeciálnych pivných prísad ponoríte, zaiste už nebudete chcieť vyliezť.

Pivný kúpeľ v čiernom pive, s kvasnicovou maskou predstavuje úžasný spôsob ako zregenerovať svoje telo a pokožku, uvoľniť svoju myseľ a pritom ukojiť svoje maškrtné chute vychladeným čapovaným pivom, ktoré je po čas kúpeľa neustále po ruke.

Ponúkajú taktiež terapie v morských kúpeľoch s terapiou s morským vzduchom a exkluzívnou Krištáľovou soľnou jaskyňou s himalájskou soľou. Nadväzujú na bohatú kúpeľnú tradíciu Kúpeľov Rožnov, ktoré boli ku koncu 19. storočia vyhlásené klimatické kúpele a jazdilo sem veľa klientov z bývalej Rakúsko - Uhorskej monarchie.

Skryť Vypnúť reklamu

Novinkou je zážitková reštaurácia Albert Málek v pivovarskom pivnici a v ďalšej časti pivovaru sa nachádza čokoládovňa, kde sa vyrábajú najrôznejšie druhy praliniek s obsahom 70% kakaa.
Viac informácií na Roznovskepivnilazne.cz

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) ROZNOV (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6661 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,20 €.

5x balíček pleťovej kozmetiky NIVEA Cellular Anti-Age na omladenie pleti

Získajte starostlivosť na omladenie pleti NIVEA Cellular Anti-Age. Denný a nočný krém urýchľujú regeneračný proces pleti a preukázateľne zlepšujú jej pevnosť. Vypĺňajúce perlové sérum obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej, kolagénový booster a kreatín. Výsledkom je redukcia jemných liniek a vrások, zlepšenie kontúr tváre a vypnutá pleť. Ideálne je kombinovať ho s denným a nočným krémom.

Viac informácií nájdete na Nivea.sk

Skryť Vypnúť reklamu

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) NIVEA (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6661 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,20 €.

3 x kozmetický balíček z radu Eucerin ELASTICITY + FILLER, pre pružnú, žiarivú a odolnú pleť

S pribúdajúcim vekom sa štruktúra našej pleti mení. Znižuje sa jej pružnosť, pevnosť, žiarivosť a odolnosť a zvyšuje sa množstvo vrások. Strata pružnosti v kombinácii s výskytom hlbokých vrások je primárnym problémom pre mnoho žien so zrelou pleťou. Rad výrobkov Eucerin ELASTICITY+FILLER bol vyvinutý špeciálne pre riešenie týchto problémov a prináša hneď niekoľko omladzujúcich účinkov

Viac info na Eucerin.sk

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) EUCERIN (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6661 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SME je 0,20 €.

Skryť Vypnúť reklamu

5x pánsky parfum Desigual Dark Fresh, FANN Parfumérie

DARK FRESH je vôňa pre dobrodružne založených mužov túžiacich po nových objavoch a užívaní si maxima, čo život ponúka. Táto vôňa je zároveň odrazom filozofie a spôsobu vnímania života značky Desigual. Vôňu špecifikuje výrazný charakter, moderné a svieže energické tóny bergamotu, grapefruitu, mandarínky, neroli a mäty skombinované so šťavnatým ovocím a dotykom tuberózy, šalvie a koriandra. Vôňu završuje ambra, céder, fazuľky tonky a pižmo.

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) DESIGUAL (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6661 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,20 €.

10x balíček dekoratívnej kozmetiky Max Factor FANN Parfumérie

Balíček obsahuje maskaru Max Factor False Lash Effect na zväčšenie objemu rias, paletku MAX FACTOR SMOKEY EYE DRAMA KIT pre dymové líčenie a nádherne zvýraznené obočie v štyroch jednoduchých krokoch a rúž Max Factor Marilyn MonroeTM Lipstick Collection, ktorého červená farba obsahuje jemne pomleté pigmenty, ktoré zvyšujú odrazy svetla pre intenzívnejšiu farebnosť. Viac na Fann.sk.

Skryť Vypnúť reklamu

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) MAXFACTOR (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6661 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,20 €.

3x nákup kníh podľa vlastného výberu z vydavateľstva Tatran, v hodnote 60 €

Vyberte si zo širokej ponuky titulov a prežite popri vianočnom zhone príjemné chvíle s historickými príbehmi v stredovekom Anglicku z pera Kena Folletta, alebo si prečítajte Tajný život stromov, ktorý zmení váš pohľad na prírodu okolo vás a každá prechádzka po lese bude pre vás zážitkom.

V predvianočnom čase je pre vás pripravený veľmi bohatý duševný pokrm. Oratórium vám povie o sile modlitby, ktorá je mocnou zbraňou, Posvätné manželstvo vnesie do vášho života pokoj a novú dimenziu, Sprievodca chatrčou či Eva vám pripomenú biblické pravdy Wm. Paula Younga.

Skryť Vypnúť reklamu

Možno si budete chcieť napiecť chutné koláčiky podľa cukrárky Lulus, alebo prekvapiť hostí receptom z našich Lahodných pokušení. K Vianociam neodmysliteľne patria aj rozprávky, preto nové prepracované vydanie Pavla Dobšinského – Prostonárodné slovenské rozprávky by nemalo chýbať v nijakej domácej knižnici. Viac na Slovtatran.sk.

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) TATRAN (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6661 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,20 €.

5 x 50 € poukážka na nákup oblečenia značky F&F

Široká ponuka atraktívnych darčekov britskej módnej značky F&F zaručí každému milé prekvapenie pod vianočným stromčekom. Štýlové oblečenie, moderná obuv a nápadité doplnky v znení aktuálnych módnych trendov potešia všetky vekové kategórie žien, mužov aj detí. Inšpirujte sa na stránkach www.F-F.com, alebo hľadajte exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.

Skryť Vypnúť reklamu

Ako sa zapojiť:

Pošlite nám najneskôr do 16. decembra 2016 SMS v tvare SZ (medzera) FF (medzera) MENO a ADRESA na číslo 6661 a zapojte sa do žrebovania. Cena spätnej SMS je 0,20 €.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Žena

Inzercia - Tlačové správy

 1. Jeden deň na Bratislavu nestačí
 2. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
 3. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
 4. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
 5. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
 6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
 7. Lenivý brunch s Muchom
 8. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
 9. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
 10. Od Česka až po Jadran
 1. Hrotka: Sporiteľne ťahajú za kratší koniec. Musíme reagovať
 2. Slováci čoraz viac nakupujú pivo vo vratných fľašiach
 3. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 4. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
 5. Jeden deň na Bratislavu nestačí
 6. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 7. Do portfólia Proxenty pribudol projekt na Šancovej
 8. 60 rokov tradície s ekologickým srdcom a modernou víziou
 9. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
 10. Keď ekológia spája
 1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 11 456
 2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 136
 3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 398
 4. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 320
 5. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 133
 6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 2 878
 7. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 2 837
 8. Od Česka až po Jadran 2 680
 9. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 2 622
 10. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 2 584
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Bývalému nitrianskemu futbalistovi Františkovi Rapanovi pred dvomi rokmi vo fakultnej nemocnici operovali zdravé koleno.

Nitrianska nemocnica dostala za zbabranú operáciu pokutu osemtisíc eur.


15 h

Zuzana Rehák Štefečeková vyhrala na olympiáde trap.


Boris Vanya 4 h
Ilustračné foto.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 392-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 12 536 obetí.


a 4 ďalší 12 h

Neprehliadnite tiež

Zelená fazuľka na baskický spôsob

Struky sú zdrojom prospešných látok.


22 h

Nadmerná prívetivosť môže brániť pokroku v živote.


27. júl
Michaela Žureková

Odhalené političky platia vyššiu daň ako muži.


27. júl