SME
Nedeľa, 15. september, 2019 | Meniny má Jolana

Strelec

(22.11. - 20.12.)

znamenie strelec

Horoskop na rok 2019

Tešte sa zo života, tešte sa z úspechov - a nemusia byť priamo vaše. Objavujte svet so zvedavosťou dieťaťa. Je veľa vecí, ktoré unikali vašej pozornosti, je čas to napraviť. Invencia a fantázia budú sprievodcami, ktorých by ste mali naplno využiť. Pre vás je dôležitá sloboda v rôznych podobách, preto budete utekať tam, kde si z nej môžete nabrať maximum. Nemusí sa to však páčiť vašim blízkym, môžu nadobudnúť pocit, že od nich utekáte preč. Dávajte si na to veľký pozor.

Jar

Otvárajú sa vám nové možnosti, tak sa na ne pripravte novým spôsobom. Zabudnite na to, čo vás kedysi učili, máte predsa v hlave dostatok nápadov, aby ste si to vedeli spraviť po svojom. Uvedomte si však, že kde sa začína sloboda iného, tam sa končí vaša. Je to otázka miery, ktorú niekedy neviete odhadnúť.

Leto

Snažte sa vybudovať niečo vlastné, čo vám dá slobodu. Je to však na vážkach. Teraz je na to najvhodnejšie obdobie, ale vy nebudete v najvhodnejšej forme. Ak sa do niečoho pustíte, zabudnite, že by ste robili voľačo iné. Uvedomte si, že si to odnesie vaša rodina, ale aj vaše zdravie. Odmenou je nezávislosť.

Jeseň

Potrebujete na chvíľu vypnúť, nabrať dych. Vysoké tempo by vám uberalo z minimálnych zásob energie, ktoré vám ešte zostali. Robte to, čo vás baví, vyberte si neskorú dovolenku, relaxujte na záhrade - možností je veľmi veľa. Teraz je čas, aby ste prestali riešiť problémy sveta a riešili svoje vlastné problémy,

Zima

Ako keby vás poliali živou vodou. Opäť budete mať pocit, že vás niečo zväzuje v rozlete, že by ste potrebovali von z klietky. Tieto pocity vás doženú k nebývalej aktivite, ktorá by aspoň čiastočne uspokojila vaše potreby. Realita vám však opäť vezme krídla. Budete musieť riešiť obyčajné prízemné problémy.

Kľúčové slová

sloboda, romantika, cesta, nervozita, klietka, túžba, disciplína, diplomacia, taktika, vzdor, hnev, choroba

Priaznivé mesiace

február, máj, jún, august, október, december

Šťastné čísla

8, 13, 16, 24, 25, 30

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Strelec na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Renáta

Renáta


0988 718979

Boris

Boris


0988 718150

Liana

Liana


0988 718998

Najčítanejšie na SME Žena