SME
Utorok, 18. február, 2020 | Meniny má Jaromír

Ryby

(19.2. - 19.3.)

znamenie ryby

Horoskop na rok 2020

Najlepšie vám bude niekde v závetrí. Keď budú vonku búrky, mali by ste počkať, kým sa preženú. Neznamená to však pasivitu. Mali by ste sa o to viac venovať svojim záležitostiam a v prípade potreby pomôcť tomu, kto vás o pomoc požiada. Bude však lepšie udalosti okolo seba sledovať, než do nich aktívne vstupovať. Aj tak sa naskytne dostatok príležitostí, pri ktorých môžete využiť situáciu vo svoj prospech. Vo finančných záležitostiach to vyzerá nádejne, tak si to nepokazte.

Jar

Čím menej sa toho zmení, tým to bude pre vás lepšie. Neistota by vám mohla narobiť väčšie problémy, než keď vás postavia pred hotovú vec. Venujte sa svojim blízkym, investujte viac času do nich, než do ostatných ľudí. Niektoré výdavky môžu byť pre vás nečakané, ale budú nevyhnutné.

Leto

Nechajte si všetko podstatné vysvetliť, až potom sa rozhodujte. Ak sa budete tváriť, že všetko viete, môžete na to doplatiť. Mali by ste si dať do poriadku záležitosti, ktoré ste dlho odkladali. Čím neskôr to spravíte, tým viac vás dokážu potrápiť. Dobrá spolupráca vám môže zabezpečiť ďalší príjem.

Jeseň

Dôležité veci môžu byť skryté, musíte ich objaviť. Niežeby vás chceli obísť, jednoducho na vás zabudnú. Vo financiách musíte nájsť nejaké rezervy, aby ste sa pripravili na problémy, či už svoje alebo iných. V prípade potreby na ne môžete siahnuť. Pracujte na svojej kondícii, pred zimou sa to hodí.

Zima

To, čo bude dobré pre iných, nemusí byť dobré pre vás. Mali by ste si pozorne vyberať a zohľadniť svoje záujmy, nie záujmy iných ľudí. Na záver roka sa môžete dočkať prekvapenia, ktoré sa nebude dať jednoducho zaradiť - v niečom bude príjemné, v niečom vám prinesie nové starosti.

Kľúčové slová

pohoda, záujem, stabilita, jednotvárnosť, lenivosť, rodina

Priaznivé mesiace

marec, apríl, máj, august, október, december

Šťastné čísla

1, 9, 11, 22, 24, 27

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Ryby na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Liana

Liana


0988 718998

Lívia

Lívia


0988 718999

Marcia

Marcia


0988 718982

Najčítanejšie na SME Žena