SME
Piatok, 21. február, 2020 | Meniny má Eleonóra

Rak

(21.6. - 21.7.)

znamenie rak

Horoskop na rok 2020

Budete to mať pestré, ako keby vám život chcel ukázať, čo všetko sa dá zažiť. Nebudú to vo väčšine prípadov dramatické udalosti, skôr také láskavé historky. Až spätne oceníte mnohé maličkosti, ktoré si spočiatku nemusíte ani len všimnúť. Svet v rovnováhe - to by mal byť váš cieľ. Ak sa rovnováha naruší, snažte sa ju čo najskôr nastoliť. Podstatné je dostať sa do stavu, v ktorom sa cítite bezpečne. Ak sa stane niečo zlé, nezúfajte. Čas napokon zahojí každú ranú, aj tú najbolestivejšiu.

Jar

Budete sa musieť vyrovnať s novou situáciou, ale nebojte sa toho. Ak si zachováte chladnú hlavu, nebude prekážať ani horúce srdce. Len si strážte, aby emócií nebolo priveľa - aby neprekypeli. Strážte nielen seba, ale aj ostatný. Ste to vy, kto by mal ľudí upokojovať, nie ešte viac rozrušiť.

Leto

Sústreďte sa na to, čo je dobré pre vás, samaritána nech robí niekto druhý. Ak sa bude dariť vám, nakoniec môžete pomôcť ostatným. S niektorými ľuďmi to budete mať ťažké, ale neznížte sa k tomu, aby to mali oni ťažké s vami. Vyhráte vtedy, keď zostanete nad vecou a mimo sporov.

Jeseň

Sú ľudia, ktorí sa na vás spoliehajú, tak by ste ich nemali sklamať. Platí to pre prácu, financie i lásku. Všade dokážete zanechať stopu, ktorá sa nedá ignorovať. Neľutujte nič, čo ste spravili. Dôležité však bude aj to, čo si z toho zoberiete vy. Hoci by to bolo len poučenie - má svoju cenu.

Zima

Dávajte si pozor na svoje zdravie, nepristupujte k nemu ľahkomyseľne. Hrdinstvo preukazujte inak než tým, že bude ignorovať rady odborníkov. Snažte sa dokončiť rok v harmónii so svetom i so sebou. Nie je to však jednoduchá úloha, budete pri nej potrebovať pomoc svojich blízkych.

Kľúčové slová

harmónia, ústretovosť, fantázia, spravodlivosť, nostalgia, podceňovanie

Priaznivé mesiace

január, apríl, máj, júl, september, október, december

Šťastné čísla

9, 14, 15, 19, 23, 26

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Rak na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Hajnalka

Hajnalka


0988 718993

Damiel

Damiel


0988 718147

Airam

Airam


0988 718991

Najčítanejšie na SME Žena