SME
Štvrtok, 22. august, 2019 | Meniny má Tichomír

Kozorožec

(21.12 - 19.1.)

znamenie kozorozec

Horoskop na rok 2019

Rok bude priemerný, po víťazstvách prídu pády - a naopak. Ak bude kyvadlo nachýlené na jednu stranu, čoskoro sa zase nachýli na druhú. Nebude jasný žiadny trend, ktorý by prevažoval. Keď sa vám už bude zdať, že niekam smerujete, príde náhle rázcestie, a vy sa vydáte inou cestou. Nemali by ste v tom však vidieť len prekážku, ale aj výhodu. Aspoň si počas roka rozmyslíte, či to, čo robíte teraz, je to pravé. Možno teraz nebudete mať na zmenu sily, ale to sa môže neskôr rýchlo zmeniť.

Jar

Vaše nádeje sú veľké, ale naplnia sa len čiastočne. Aspoň budete vedieť, kde je slepá ulička, ktorou netreba ísť. Povinností budete mať nad hlavu, ale budete ich zázračným spôsobom zvládať - ak budete mať oporu vo vašich blízkych. Pozor pri cestovaní, strážte si peňaženku. V láske prevládne rozum.

Leto

Prídu udalosti, ktoré nebudete môcť ovplyvniť, ale budete sa ich musieť zúčastniť. Niekoľko dobrých rozhodnutí vám umožní napredovať. Na letné lásky sa nespoliehajte. Výsledok by bol rozpačitý a zážitok mizerný. Peňaženka bude prázdnejšia ako inokedy, budete mať výdavky.

Jeseň

Pôjde vám o veľa, ale priveľkou snahou môžete čosi aj pokaziť. Zbavte sa kŕčovitosti a bude to ono. Pozor na väčšie výdavky, niektorí z nich budú zbytočné, ale zistíte to až neskôr. Vo vašom živote sa zjaví dôležitý človek, ale nepreceňujte to, nie je všemocný. V láske zostanú otázniky, ale vyriešia sa.

Zima

Úspech vás povzbudí, ale uvedomte si, že je len čiastkový. Nebude nejaký zásadný posun. Budete musieť zmeniť niektoré tradície, ale ukáže sa to byť prospešné. Vychádzajte viac v ústrety ľuďom, na ktorých vám záleží. Peňazí bude viac, ale nie na rozhadzovanie. Vo vzťahu sa to zlepší

Kľúčové slová

nádej, viera, dôvera, nerozhodnosť, opakovanie, pochybnosti

Priaznivé mesiace

február, apríl, máj, september, október, december

Šťastné čísla

5, 7, 12, 18, 25, 31

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Kozorožec na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Štefan

Štefan


0988 718892

Sabina

Sabina


0988 718995

Synthia

Synthia


0988 718141

Najčítanejšie na SME Žena