Býk

(20.4. - 20.5.)

znamenie byk

Horoskop na rok 2019

Podstatné je, aby ste si verili a nehádzali flintu do žita, keď prídu horšie časy. Nemusí sa vždy dariť, ale mali by ste mať v sebe nádej, že sa to nakoniec vylepší. Keď sa obrníte trpezlivosťou, naozaj sa to zlepší. Z búrlivého začiatku sa posuniete až na harmonický koniec. Získate pritom nové skúsenosti, ktoré by ste inak nezískali. Kompromisy robte len s tými, ktorí k vám majú férový prístup. Zachovajte si vždy hrdosť, aby bolo jasné, že nič neberiete ako prehru, maximálne ako remízu.

Jar

Nebudete mať na ružiach ustlané, niektorí ľudia si budú chcieť otestovať vaše nervy. Nedajte sa vyviesť z miery. Má to aj pozitívne stránky - ukážu svoju pravú tvár. Pravidelne posilňujte svoju imunitu - cvičením aj stravovaním - chrípka vás potom obíde. Vaši blízki vám tiež pripravia zopár horúcich momentov.

Leto

Na zvládnutie svojich povinností vystačíte s rutinou, tlak na vás povolí. Venujte tento čas štúdiu, bude priaznivé obdobie na nasávanie vedomostí. Nesústreďujte sa len na svoj odbor, široký rozhľad je nutný aj pre vás. V dnešnom svete musí byť človek stále univerzálnejší. V láske si ujasníte priority.

Jeseň

Zožnete úrodu. Ak ste na začiatku roka dobre zasiali, bude bohatá. Ak ste zasiali s problémami, aj tak môžete očakávať slušné výsledky. Nemali by ste však spyšnieť, nebude to len vaša zásluha. Máte okolo seba ľudí, ktorí vás vedia podržať v ťažkých chvíľach. Povedzte im to, poďakujte sa, potešíte ich.

Zima

Môžete očakávať neočakávané zmeny. Zatiaľ nie je jasné, ako sa prejavia na vašej pozícii, ale pripravte si alternatívny plán. Možno ho budete musieť rýchlo použiť. Zostanú vám nejaké voľné peniaze, dobre si rozmyslite, čo s nimi. Budete mať samovražedný sklon robiť to, čo ste nerobili počas roka - riskovať.

Kľúčové slová

húževnatosť, viera vo vlastné sily, zásadovosť, spurnosť, netrpezlivosť, risk

Priaznivé mesiace

marec, máj, jún, júl, október, december

Šťastné čísla

7, 12, 17, 24, 28, 31

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Býk na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Karin

Karin


0988 718983

Tatiana

Tatiana


0988 718989

Marcia

Marcia


0988 718982

Najčítanejšie na SME Žena