SME
Pondelok, 22. apríl , 2019

Býk

(20.4. - 20.5.)

znamenie byk

Horoskop na rok 2019

Podstatn je, aby ste si verili a nehdzali flintu do ita, keň prdu horie ňasy. Nemus sa vdy dariň, ale mali by ste maň v sebe ndej, e sa to nakoniec vylep. Keň sa obrnte trpezlivosňou, naozaj sa to zlep. Z brlivho zaňiatku sa posuniete a na harmonick koniec. Zskate pritom nov sksenosti, ktor by ste inak nezskali. Kompromisy robte len s tmi, ktor k vm maj frov prstup. Zachovajte si vdy hrdosň, aby bolo jasn, e niň neberiete ako prehru, maximlne ako remzu.

Jar

Nebudete maň na ruiach ustlan, niektor ňudia si bud chcieň otestovaň vae nervy. Nedajte sa vyviesň z miery. M to aj pozitvne strnky - uku svoju prav tvr. Pravidelne posilňujte svoju imunitu - cviňenm aj stravovanm - chrpka vs potom obde. Vai blzki vm tie pripravia zopr horcich momentov.

Leto

Na zvldnutie svojich povinnost vystaňte s rutinou, tlak na vs povol. Venujte tento ňas tdiu, bude priazniv obdobie na nasvanie vedomost. Nesstreňujte sa len na svoj odbor, irok rozhňad je nutn aj pre vs. V dnenom svete mus byň ňlovek stle univerzlnej. V lske si ujasnte priority.

Jeseň

Zonete rodu. Ak ste na zaňiatku roka dobre zasiali, bude bohat. Ak ste zasiali s problmami, aj tak mete oňakvaň slun vsledky. Nemali by ste vak spynieň, nebude to len vaa zsluha. Mte okolo seba ňud, ktor vs vedia podraň v ňakch chvňach. Povedzte im to, poňakujte sa, potete ich.

Zima

Mete oňakvaň neoňakvan zmeny. Zatiaň nie je jasn, ako sa prejavia na vaej pozcii, ale pripravte si alternatvny pln. Mono ho budete musieň rchlo pouiň. Zostan vm nejak voňn peniaze, dobre si rozmyslite, ňo s nimi. Budete maň samovraedn sklon robiň to, ňo ste nerobili poňas roka - riskovaň.

Kľúčové slová

hevnatosň, viera vo vlastn sily, zsadovosň, spurnosň, netrpezlivosň, risk

Priaznivé mesiace

marec, mj, jn, jl, oktber, december

Šťastné čísla

7, 12, 17, 24, 28, 31

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Býk na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Tamara

Tamara


0988 718989

Synthia

Synthia


0988 718141

Lívia

Lívia


0988 718999

Najčítanejšie na SME Žena