Býk

(20.4. - 20.5.)

znamenie byk

Horoskop na rok 2018

Čakajú vás dobré časy, ktoré by vám mali priniesť viacero príležitostí v profesionálnom aj osobnom živote. Budete sa môcť spoľahnúť nielen na seba, ale aj na iných. Využite toto priaznivé obdobie na to, aby ste si upevnili alebo vylepšili svoje postavenie. Stavajte najmä na tom, čo poznáte. Skúšať nové veci znamená ísť do rizika, ktoré by prinieslo určitú mieru neistoty. S ľuďmi budete vychádzať veľmi dobre, problémy môžete mať s úradmi. S byrokraciou len tak ľahko nevybabrete.

Jar

Využite množstvo energie, ktorú v sebe máte. Zamerajte sa na veci, ktoré vás zaujímajú, aby ste spojili príjemné s užitočným. Niektoré svoje ciele dosiahnete veľmi ľahko, ale nemalo by vás to upokojiť, že to tak bude stále. Prídu aj ťažšie chvíle, počas ktorých sa poriadne zapotíte.

Leto

Dobrý pocit by ste mali pretaviť do ústretového prístupu voči svojim blízkym. Ak robiť kompromisy, tak také, ktoré viac vyjdú v ústrety im, ako vám. Snažte sa počas leta relaxovať, aj keby ste mali hlavu plnú myšlienok o svojich aktivitách. Dostatočná zásoba síl sa vám ešte zíde.

Jeseň

Teraz je vhodný čas prichádzať so strategickými rozhodnutiami. Zamerajte sa na to, čomu sa venujete dlhší čas a v čom ste doma. Ak si upevníte svoje postavenie, nemusíte sa báť o budúcnosť. Ak sa vám to nepodarí, urobte si plán B, aby ste ho mali v prípade potreby poruke.

Zima

Rekapitulácia je dôležitá. Zhrňte si, čo máte za sebou, kde ste uspeli a kde ste spravili chyby. Malo by vám to pomôcť uvedomiť si, kde sú hranice vašich súčasných možností a kam sa môžete v budúcnosti posunúť. Nezabúdajte ani na svojich blízkych, ktorí vám držali chrbát.

Kľúčové slová

pokoj, úspech, pracovitosť, istota, zázemie, porozumenie

Priaznivé mesiace

február, apríl, máj, august, november, december

Šťastné čísla

4, 12, 23, 28, 35, 49

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Býk na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Vanesa

Vanesa


0988 718997

Anna

Anna


0988 718986

Elizabeth

Elizabeth


0988 718893

Najčítanejšie na SME Žena