SME
Nedeľa, 25. august, 2019 | Meniny má Ľudovít

Baran

(20.3. - 19.4.)

znamenie baran

Horoskop na rok 2019

Všetko, čo urobíte, bude mať svoj skrytý význam. Spočiatku možno nebudete vidieť, ako jeden krok súvisí s druhým, ale v druhej polovici roka sa to jasne ukáže. Detaily sa spoja do celku. Celkový výsledok bude pre vás pozitívny. Ak ste v roku 2014 zažívali turbulentné obdobie, keď ste chvíľami nevedeli, či máte plakať alebo sa radšej smiať, rok 2015 bude mať pre vás viacero príjemných prekvapení. V osobnom živote pochopíte veľa vecí, ktoré ste predtým vonkoncom nechápali.

Jar

Budete musieť poriadne pohnúť rozumom aj rukami. Nič vám nepadne do lona zadarmo, treba si to vybojovať. Našťastie, budete mať pri tom spojencov. Niektorí sledujú svoje vlastné záujmy, ale to vám vôbec prekážať nemusí - aspoň na určitý čas budete mať spoločnú cestu, s niekým možno aj spoločný cieľ.

Leto

Nebudete na tom tak dobre, aby ste mohli odmietať slušné ponuky, ale ani tak zle, aby ste zobrali hocičo. Nájsť zlatú strednú cestu bude zložité, ale nakoniec sa dopracujete k vyhovujúcemu kompromisu. V rodine budete musieť vyriešiť problém, s ktorým ste nepočítali. Priatelia vás podržia v ťažkej chvíli.

Jeseň

Život vám položí zopár otázok, na ktoré bude žiadať rýchle odpovede. V tom čase už budete mať jasne načrtnutú cestu, držte sa jej. Každá odbočka by vás zbytočne zdržala. Tempo, ktoré ste nasadili začiatkom roka, sa môže podpísať na vašom zdraví. Nezabúdajte na preventívne prehliadky, sú hradené.

Zima

Úspešné zavŕšenie roka vás bude motivovať, aby ste nepoľavovali, ale nie je to dobrý nápad. Možno sa vám to nebude zdať, ale vaša energia nie je nevyčerpateľná. Ťažký rok vám zobral veľa síl. Mali by ste vypnúť na dlhšie obdobie. Venujte sa svojim blízkym, aj tak majú občas pocit, že ich zanedbávate.

Kľúčové slová

usilovnosť, šťastie, porozumenie, súperenie, podrazy, melanchólia

Priaznivé mesiace

apríl, máj, jún, august, november, december

Šťastné čísla

6, 10, 15, 23, 26, 27

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Baran na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Anna

Anna


0988 718986

Airam

Airam


0988 718991

Aria

Aria


0988 718990

Najčítanejšie na SME Žena