Baran

(20.3. - 19.4.)

znamenie baran

Horoskop na rok 2018

Hlavou múr neprerazíte, to ste si už vyskúšali na vlastnej koži. Napriek tomu nestrácajte odvahu robiť veci inak. Máte v sebe veľa energie, ktorú môžete využiť na urobenie dôležitých rozhodnutí. Vaša odhodlanosť vám umožní presvedčiť o svojich kvalitách aj ľudí, ktorí sú pre iných tvrdým orieškom. Dávajte si však pozor, aby ste pri obhajovaní svojich záujmov nezabúdali na tých, ktorí vás majú radi. Nezaslúžia si, aby ste ich odložili na vedľajšiu koľaj, a išli za nimi len vtedy, keď ich budete potrebovať.

Jar

Nemali by ste na nič čakať. Ak chcete uspieť, mali by ste byť hore, keď ostatní ešte spia. Kým sa rozhýbu, vy by ste už mali mať náskok. Berte to obrazne, nie je to o rannom vstávaní, ale o prijímaní rýchlych rozhodnutí. Čo urobíte v prvých mesiacoch roka, z toho budete žiť celý rok.

Leto

Mali by ste si u svojich blízkych vyžehliť väčšinu hriechov, najlepšie všetky. Nájdite si na nich počas leta dostatok času, aby ste im vynahradili, že ste ich predtým zanedbávali. Nie je to len o nich, ale je to najmä o vašom vlastnom svedomí, ktoré by vás predsa len mohlo škrieť.

Jeseň

Je vhodný čas na urobenie finančných rozhodnutí. Budete mať hlavu plnú nápadov, ale v prípade peňazí by ste sa mali krotiť. Vaše rozhodnutia by mali byť podložené presnými číslami, ktoré zohľadnia aj pesimistické scenáre, nielen optimistické. Potrebujete mať čo najväčšiu istotu.

Zima

Nemali by ste sa uložiť na zimný spánok, ale mali by ste spomaliť tempo. Život predsa nie je len o tom, čo dosiahnete, ale aj o tom, ako s tým naložíte. Ísť z jedného kola do druhého bez oddychu môže byť chvíľu vzrušujúce, ale nakoniec by vás nemilosrdne dostihla únava.

Kľúčové slová

tvrdohlavosť, vytrvalosť, výsledky, sebectvo, nádej, uspokojenie

Priaznivé mesiace

január, február, máj, jún, september, november

Šťastné čísla

5, 13, 17, 28, 33, 41

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Baran na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Bela

Bela


0988 718980

Marcia

Marcia


0988 718982

Vanesa

Vanesa


0988 718997

Najčítanejšie na SME Žena