SME
Piatok, 21. február, 2020 | Meniny má Eleonóra

Baran

(20.3. - 19.4.)

znamenie baran

Horoskop na rok 2020

Vrhnite sa priamo do víru udalostí. Mali by ste byť všade, kde sa niečo deje. Získate síce silných súperov, ale môžete nájsť aj nových priateľov. Chopte sa každej príležitosti, ktorá sa vám naskytne, ako keby bola posledná. Ak to aj nedotiahnete do konca, získate skúsenosti, ktoré môžete zúročiť neskôr. Celý rok bude pre vás hektický, takže by vás nemalo nič prekvapiť. To, čo príde, berte ako výzvu a snažte sa s tým popasovať najlepšie, ako viete. Potom môže prísť úspech.

Jar

Nikto vám nič neuľahčí. Ak to roztočiť, tak poriadne. Budete musieť zaskočiť aj za iných, tak sa na to dobre pripravte. Mali by ste posilňovať svoje telo, ale i svojho ducha. Budete potrebovať veľa energie, aby ste všetko zvládli a veľkú motiváciu, aby ste mali dôvod robiť všetko naplno.

Leto

Ak niekedy budete môcť spomaliť, tak je to v lete. Mali by ste si vyhradiť nejaký čas len pre seba a pre svojich blízkych. Zabudnúť na mobilný telefón a vrátiť sa ku koreňom. Úplne vypnúť sa však nebude dať. Niektoré záležitosti, ktoré treba riešiť, vyskočia práve počas horúcich letných dní.

Jeseň

Bude rušná, možno viac, než by ste chceli. Príde moment, keď bude treba sa navzájom podržať, v rámci rodiny alebo v rámci väčšej komunity. Bude zložité skĺbiť súkromný a pracovný život, ale s vypätím síl sa to bude dať zvládať. Môže vám to však zobrať veľa síl, ktoré sa nebudú dať ľahko nahradiť.

Zima

Budete môcť zúročiť úsilie, ktoré ste počas roka všetkému venovali. Úspechy by mali prevažovať nad neúspechmi, preto by ste sa nemali trápiť nad tým, čo sa počas roka nepodarilo. Aspoň budete mať motiváciu do ďalšieho obdobia a možnosť poučiť sa na svojich chybách.

Kľúčové slová

ťah, úsilie, úspech, pracovitosť, námaha, únava

Priaznivé mesiace

január, marec, apríl, august, november, december

Šťastné čísla

5, 8, 16, 20, 25, 29

 

Denný horoskop
Týždenný horoskop
Keltský horoskop
Ročný horoskop
Baran na facebooku

Hodíte sa k sebe:  

 
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153


Boris

Boris


0988 718150

Anna

Anna


0988 718986

Najčítanejšie na SME Žena