SME
Štvrtok, 2. apríl, 2020 | Meniny má Zita

Partnerský horoskop na rok 2018

partnersky horoskop

Rak


Občas to budete mať ťažké, ale kto to dnes nemáň Rešpektujte realitu, nestavajte si vzdušné zámky. Ak sa niečo pokazí, treba to opraviť, nie ignorovať. Partnerovi máte čo ponúknuť, nemusíte sa báť, že ste definitívne vyhoreli. Možno trochu zvážniete, ale tá iskra, ktorú ste v sebe kedysi mali - tá tam ešte stále je. Totálna bezstarostnosť síce nie je namieste, ale berte svet menej vážne. Potom sa aj problémy budú zdať menšie a zároveň si dokážete vychutnať úspech.


KOZOROŽEC: Bude to s ním ťažšie ako inokedy, ale tiež zaujímavejšie.
VODNÁR: Viete, čo na neho platí. Musíte mať pripravenú taktiku na mieru.
RYBY: Pripravia vám viaceré prekvapenia. Aspoň sa nebudete nudiť.
BARAN: Bude sa dať na neho spoľahnúť, len občas to trochu preženie.
BÝK: Nedokážete s ním pohnúť. Keď sa zatne, tak bude musieť po jeho.
BLÍŽENCI: Ich hlavy budú lietať v oblakoch, prízemné problémy ignorujú.
RAK: Záleží len na vašej nálade, či vás bude rozčuľovať alebo nie.
LEV: Dostanete ho vždy tam, kam chcete. Občas to však bude namáhavé.
PANNA: Netlačte na ňu, bude sa chcieť rozhodnúť podľa svojho svedomia.
VÁHY: Urobia len to, čo musia, ale bude to naozaj veľmi poctivá robota.
ŠKORPIÓN: Opatrnosť je namieste, nesmiete ho v žiadnom prípade uraziť.
STRELEC: Občas sa mierne zasekne, ale inak sa s ním bude dať vydržať.

Baran

(20.3. - 19.4.)

Býk

(20.4. - 20.5.)

Blíženci

(21.5. - 20.6.)

Rak

(21.6. - 21.7.)

Lev

(22.7. - 22.8.)

Panna

(23.8. - 22.9.)

Váhy

(23.9. - 22.10.)

Škorpión

(23.10. - 21.11.)

Strelec

(22.11. - 20.12.)

Kozorožec

(21.12 - 19.1.)

Vodnár

(20.1. - 18.2.)

Ryby

(19.2. - 19.3.)


Denný horoskop
Týždenný horoskop
Ročný horoskop
Keltský horoskop
Čínsky horoskop

SMS veštenie veštenie cez telefón výklad osudu SMS veštenie so Zanou denný horoskop NON STOP veštiareň 0988 718153 veštenie zadarmo

Spokojní klienti:


Po dnešnej konzultácii som sa vám chcel poďakovať. Rozjasnili ste môj deň. Ak som mala pochybnosti ohľadom môjho partnera, dnes vidím veci jasnejšie a viem sa v situácii zorientovať. Pokračujte v tom, čo robíte, robíte to dobre. Pekný večer!

Dáša, 47 rokov
Ste skvelý človek, Gabriel! Okamžite ste porozumeli mojej situácii. Oddeliť sa od rodičov a začať od nuly nebolo ľahké. Vaša predpoveď mojej budúcnosti mi dodala energiu a odhodlanie urobiť zásadnú zmenu. Konzultáciu s Vami môžem vrelo odporučiť každému, koho čaká Vážne rozhodnutie.

Kmila, 25 rokov
Chcem sa poďakovať Adamovi za veľmi pozitívnu konzultáciu! Vidím svoju cestu, ktorá bola trochu neistá, už jasnejšie. Budem sa riadiť vašou drahocennou radou a aktívne sa budem venovať hľadaniu novej práce. Ďakujem vám za obrovskú pozitívnu energiu, ktorú som dnes potreboval!

Milan, 52 rokov
Vešteniu som nikdy veľmi neverila, ale chcela som to vyskúšať. Martha ma príjemne prekvapila. Poskytla mi veľmi dobré rady. V budúcnosti sa s ňou určite opäť spojím :)

Denisa, 35 rokov
Mala som krásny vzťah s mužom, ktorý mal len jednu malú chybičku, bol ženatý. Vždy mi vravel, že opustí svoju ženu, že ju neľúbi, ale nikdy to neurobil. Odhodlala som sa zavolať veštici a dostala som odpoveď, ktorá ma zmrazila. Ale tento rozhovor a rady, ktoré som dostala , mi otvorili oči. Začala som veci riešiť radikálne. Ďakujem Aurore, že mi pomohla.

Simona, 29 rokov
V práci som to vôbec nemal ľahké. Nemal som dobrý vzťah so šéfkou, bola protivná a evidentne ma chcela vyštvať. Už dávno som sa pohrával s myšlienkou začať podnikať, ale mal som pochybnosti, či to má budúcnosť. Manželka mi poradila, aby som sa skúsil poradiť z veštcom. Zvolal som Magde do veštiarne. Zistil som, čo ma v pracovnej oblasti čaká. Pomohla mi rozhodnúť sa a teraz viem, že to bolo rozhodnutie správne. Nebolo to vôbec jednoduché, ale moja firma funguje, som sám sebe pánom nezávislý a spokojný.

Roman, 55 rokov
Najčítanejšie na SME Žena