SME
Streda, 8. apríl, 2020 | Meniny má Albert

Kamene

Liečivé kamene, krištáli, polodrahokamy či drahokamy pochádzajú z jednotného zdroja, od našej Matky Zeme. Všetky drahokamy, s výnimkou koralov a perál sa tvorili vo vnútornom jadre Zeme pri extrémnej teplote a tlaku. Energetické pole rôznych drahých kameňov je ovplyvnené geometrickým tvarom, farbou a jemnými vibráciami. Energia z liečivých kameňov ľudské telo upokojuje, čistí a lieči. Dôkazy o liečivých kameňoch boli nájdené už v štvrtom tisícročí pred našim letopočtom. Už v dávnych civilizáciách používali Egypťania, Gréci, Rimania, či šamani kamene pri rituáloch, obradoch alebo do rôznych elixírov. Tieto starobylé znalosti a zvyky si prerazili cestu aj do moderného života, v ktorom každý liečivý kameň zohráva svoju úlohu. Vyššie odborné školy a ezoterické združenia ponúkajú základné kurzy o využití prírodných liečivých kameňov. Dokážu vyprovokovať náš organizmus k vlastnej liečebnej aktivite a zároveň nám pomáhajú na fyzickej i psychickej rovine.

Liečivé kamene podľa znamenia

Od pradávna je podľa dátumu narodenia určené Vaše znamenie zverokruhu. Každé znamenie má zároveň predurčený a nenahraditeľný tanec energií vo vesmíre, v ktorom sa odrážajú výnimočné vlastnosti, záľuby a životné skúsenosti ľudí. K dosiahnutiu vnútorného a vonkajšieho naplnenia dokonalosti slúžia kamene, ktoré vytvoria výnimočný súzvuk medzi Vami a kameňom, ktorý Vám bol pridelený vesmírom.

Vyberte si znamenie:

Ktorý kameň je pre Vás vhodný? Poraďte sa s Hajnalkou. Volajte 0988 718993.

 

 

Rubín
Rubín
Diamant
Diamant
Smaragd
Smaragd
Tigrie oko
Tigrie oko
Turmalín
Turmalín
Achát
Achát
Adulár / mesačný kameň /
Adulár / mesačný kameň /
Perla
Perla
Mačacie oko
Mačacie oko
Peridot / Olivín
Peridot / Olivín
Sardonyx
Sardonyx
Zafír
Zafír
Opál
Opál
Topás
Topás
Malachit
Malachit
Gagát
Gagát
Onyx
Onyx
Akvamarín
Akvamarín
Ametyst
Ametyst
Tyrkys
Tyrkys
SMS veštenie veštenie cez telefón výklad osudu SMS veštenie so Zanou denný horoskop NON STOP veštiareň 0988 718153 veštenie zadarmo

Spokojní klienti:


Po dnešnej konzultácii som sa vám chcel poďakovať. Rozjasnili ste môj deň. Ak som mala pochybnosti ohľadom môjho partnera, dnes vidím veci jasnejšie a viem sa v situácii zorientovať. Pokračujte v tom, čo robíte, robíte to dobre. Pekný večer!

Dáša, 47 rokov
Ste skvelý človek, Gabriel! Okamžite ste porozumeli mojej situácii. Oddeliť sa od rodičov a začať od nuly nebolo ľahké. Vaša predpoveď mojej budúcnosti mi dodala energiu a odhodlanie urobiť zásadnú zmenu. Konzultáciu s Vami môžem vrelo odporučiť každému, koho čaká Vážne rozhodnutie.

Kmila, 25 rokov
Chcem sa poďakovať Adamovi za veľmi pozitívnu konzultáciu! Vidím svoju cestu, ktorá bola trochu neistá, už jasnejšie. Budem sa riadiť vašou drahocennou radou a aktívne sa budem venovať hľadaniu novej práce. Ďakujem vám za obrovskú pozitívnu energiu, ktorú som dnes potreboval!

Milan, 52 rokov
Vešteniu som nikdy veľmi neverila, ale chcela som to vyskúšať. Martha ma príjemne prekvapila. Poskytla mi veľmi dobré rady. V budúcnosti sa s ňou určite opäť spojím :)

Denisa, 35 rokov
Mala som krásny vzťah s mužom, ktorý mal len jednu malú chybičku, bol ženatý. Vždy mi vravel, že opustí svoju ženu, že ju neľúbi, ale nikdy to neurobil. Odhodlala som sa zavolať veštici a dostala som odpoveď, ktorá ma zmrazila. Ale tento rozhovor a rady, ktoré som dostala , mi otvorili oči. Začala som veci riešiť radikálne. Ďakujem Aurore, že mi pomohla.

Simona, 29 rokov
V práci som to vôbec nemal ľahké. Nemal som dobrý vzťah so šéfkou, bola protivná a evidentne ma chcela vyštvať. Už dávno som sa pohrával s myšlienkou začať podnikať, ale mal som pochybnosti, či to má budúcnosť. Manželka mi poradila, aby som sa skúsil poradiť z veštcom. Zvolal som Magde do veštiarne. Zistil som, čo ma v pracovnej oblasti čaká. Pomohla mi rozhodnúť sa a teraz viem, že to bolo rozhodnutie správne. Nebolo to vôbec jednoduché, ale moja firma funguje, som sám sebe pánom nezávislý a spokojný.

Roman, 55 rokov
Najčítanejšie na SME Žena