SME
Štvrtok, 28. máj, 2020 | Meniny má ViliamKrížovkyKrížovky

Zhoda znamení:

baranBaran - Baranbaran
Vyberte si znamenia:  

 


Kombinácia dvoch Baranov je plná vášne a bojov. Spája ich rovnaký živel oheň. Predpokladali by sme veľkú súhru medzi nimi. Nemusí to tak ale byť. Obaja majú totižto sklon dominovať nad svojim partnerom. Žena - Baran chce byť dominantná a to akčný muž Baran neznesie. Ľudia narodení v tomto znamení potrebujú veľa podnetov a silného zaujímavého partnera. Často dochádza medzi partnermi k boju o moc. Ako vášeň a láska vzplanula, tak môže i zhasnúť. Partneri môžu zostať spolu, ale musia si vyjasniť, kto na ktorom poli bude veliť.

Stojíte pred zásadným životným rozhodnutím a potrebujete poradiťň Alebo vás trápia otázky, na ktoré neviete odpovedeň Máte problémy v láske či zamestnaníň Sužujú vás nezhody s príbuznými, majetkové alebo finančné problémyň Obráťte sa s dôverou na našich veštcov, ktorí len pre vás vypracujú podrobný písomný výklad odpovedí na otázky, na ktoré sa pýtate.

Pre vypracovanie písomného výkladu kliknite sem Výklad osudu.

Ak chcete zavolať našim veštcom, kliknite sem Veštci

Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb spoločnosti Mediatex s.r.o.
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/minúta 2 € s DPH. Cena spätnej SMS správy je 1,60 € s DPH
SMS veštenie veštenie cez telefón výklad osudu SMS veštenie so Zanou denný horoskop NON STOP veštiareň 0988 718153 veštenie zadarmo

Spokojní klienti:


Po dnešnej konzultácii som sa vám chcel poďakovať. Rozjasnili ste môj deň. Ak som mala pochybnosti ohľadom môjho partnera, dnes vidím veci jasnejšie a viem sa v situácii zorientovať. Pokračujte v tom, čo robíte, robíte to dobre. Pekný večer!

Dáša, 47 rokov
Ste skvelý človek, Gabriel! Okamžite ste porozumeli mojej situácii. Oddeliť sa od rodičov a začať od nuly nebolo ľahké. Vaša predpoveď mojej budúcnosti mi dodala energiu a odhodlanie urobiť zásadnú zmenu. Konzultáciu s Vami môžem vrelo odporučiť každému, koho čaká Vážne rozhodnutie.

Kmila, 25 rokov
Chcem sa poďakovať Adamovi za veľmi pozitívnu konzultáciu! Vidím svoju cestu, ktorá bola trochu neistá, už jasnejšie. Budem sa riadiť vašou drahocennou radou a aktívne sa budem venovať hľadaniu novej práce. Ďakujem vám za obrovskú pozitívnu energiu, ktorú som dnes potreboval!

Milan, 52 rokov
Vešteniu som nikdy veľmi neverila, ale chcela som to vyskúšať. Martha ma príjemne prekvapila. Poskytla mi veľmi dobré rady. V budúcnosti sa s ňou určite opäť spojím :)

Denisa, 35 rokov
Mala som krásny vzťah s mužom, ktorý mal len jednu malú chybičku, bol ženatý. Vždy mi vravel, že opustí svoju ženu, že ju neľúbi, ale nikdy to neurobil. Odhodlala som sa zavolať veštici a dostala som odpoveď, ktorá ma zmrazila. Ale tento rozhovor a rady, ktoré som dostala , mi otvorili oči. Začala som veci riešiť radikálne. Ďakujem Aurore, že mi pomohla.

Simona, 29 rokov
V práci som to vôbec nemal ľahké. Nemal som dobrý vzťah so šéfkou, bola protivná a evidentne ma chcela vyštvať. Už dávno som sa pohrával s myšlienkou začať podnikať, ale mal som pochybnosti, či to má budúcnosť. Manželka mi poradila, aby som sa skúsil poradiť z veštcom. Zvolal som Magde do veštiarne. Zistil som, čo ma v pracovnej oblasti čaká. Pomohla mi rozhodnúť sa a teraz viem, že to bolo rozhodnutie správne. Nebolo to vôbec jednoduché, ale moja firma funguje, som sám sebe pánom nezávislý a spokojný.

Roman, 55 rokov
Najčítanejšie na SME Žena