SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Renáta

Renáta


0988 718979

Volám sa Renáta. Som poslom duchovna. Sprostredkovávam ľuďom poznatky z oblasti vedomí lásky a svetla. Na základe toho diagnostikujem a odstraňujem duchovnú príčinu chorôb. Môžete mi zatelefonovať a položiť otázky, na ktoré Vám určite budem chcieť odpovedať.
Čistá Božská energia lásky, ktorá mnou prechádza, mi umožňuje nielen diagnostikovať Váš zdravotný stav, ale aj lokalizovať podstatu problému a odhaliť zdroj choroby. Následne som schopná energiou naprogramovanou vyšším Ja, alebo dušou Božej veľkosti, previesť liečebný proces. Pozorujem, že ľudská duša veľmi dobre reaguje na automatickú liečivú kresbu. Občas preto požiadam o pomoc cez automatické písmo, alebo prostredníctvom rozhovoru s dušami zomrelých. Zem sa mení vibračne a tým sa menia aj ľudia a ich osudy, pričom mimo zmyslové vnímanie mi umožňuje vnímať veci okolo seba cez vibrácie a farby. Aj anjeli putujú po svete a nazerajú do ľudí, hľadajú duše tých, čo majú Božie dary, čo ich v sebe nosia, starajú sa o ne a rozvíjajú. Bežným okom ich neuzriete. Ich vnútorné svetlo silno žiari a ich anjelská duša vibračné svetlo zachytí a odhalí. Mám rada všetko, čo je spojené s jemnými dúhovými farbami a drahými kameňmi. Nie je nič krajšie a zároveň zložitejšie, ako je TO NIEČO medzi Nebom a Zemou. Veľkou výzvou pre mňa je nazerať do minulých životov, skúmať rody a uzdravovať rodové korene. Kedykoľvek sme poctení láskou, dobrotou, alebo bohatstvom, dostávame požehnanie, ktoré nám pomáha žiť v harmónii, sme obdarení schopnosťou milovať, liečiť a pretvárať naše životy. Ak potrebujete jasné odpovede na všetky otázky, ochotne Vás budem sprevádzať cestou Vášho osudu. Zavolajte mi a nebudete sklamaní.Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Damiel

Damiel


0988 718147

Liana

Liana


0988 718998

Štefan

Štefan


0988 718892

Najčítanejšie na SME Žena