SME
Nedeľa, 15. december, 2019 | Meniny má Ivica

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Synthia

Synthia


0988 718141

Volám sa Synthia. Pracujem s liečivými a anjelskými energiami. Som majsterkou reiki a regresnou terapeutkou. Harmonizujem, posilňujem, odstraňujem bloky, pracujem s čakrami. Venujem sa poradenstvu vo vzťahoch. Na rozbor a pochopenie vzťahov používam jasnovidectvo, automatickú kresbu, partnerský aurogram, karty, kyvadlo, pracujem s numerológiou a astrológiou. Pomáham pochopiť psychosomatiku, psychické, duševné i duchovné pozadie chorôb. Venujem sa očiste osôb a priestorov. Poskytujem poradenstvo ohľadom ochrany od negatívnych energií. Zaoberám sa karmickými a rodovými záležitosťami, pracujem so zosnulými dušami. Ak máte problém, s ktorým sa nemáte komu zveriť a môžem vám pomôcť s jeho riešením, zavolajte mi!Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Airam

Airam


0988 718991

Marcia

Marcia


0988 718982

Elizabeth

Elizabeth


0988 718893

Najčítanejšie na SME Žena