SME
Štvrtok, 12. december, 2019 | Meniny má Otília

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Jozef

Jozef


0988 718896

V živote zažívame úspechy i pády a v každej z týchto situáciách máme pochybnosti, kladieme si otázky. Mojím poslaním je pomôcť Vám zorientovať sa v každej životnej situácii, vysvetliť vám, kde sú bloky a prekážky, ktoré vás spomaľujú. Pomôžem Vám využiť šance a prekonať nešťastia. Každý deň sa s láskou snažím viesť ľudí na ceste za šťastím. Dôverujte mi, ak mi zavoláte, pokúsime sa Váš život urobiť jednoduchším a šťastnejším. Na všetky vaše otázky existujú odpovede, ale musíte sa odvážiť spýtať sa ma! Spätné väzby od mojich klientov sú pre mňa jednoznačným dôkazom toho, že moja práca má zmysel.Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Marcia

Marcia


0988 718982

Karin

Karin


0988 718983

Jozef

Jozef


0988 718896

Najčítanejšie na SME Žena