SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Elizabeth

Elizabeth


0988 718893

Veštenie z kariet, mágia a magické rituály sú mojou cestou, ktorá mi je určená pre Vašu pomoc. Mojou doménou sú očistne rituály od čiernej mágie, od podrobení, očista od negatívnej energie, očista domov i priestorov či finančné rituály. Mám dar, ktorý som štúdiom a skúsenosťami ďalej rozvíjala, aby som mohla pomáhať ľuďom v ťažkých životných situáciách. Taktiež sa zameriavam na vzťahovú mágiu, v rámci ktorej urovnávam naštrbené vzťahy v rámci rodiny, pracovné vzťahy i milostné vzťahy. Pracujem aj s anjelskou energiou, energiou Univerza a na posilnenie rituálov si povolávam patrónov, ktorí pomáhajú, aby účinok rituálov bol rýchlejší. Obráťte sa na mňa, pomocou tých správnych rituálov môžeme odvrátiť nepokoj a obavy vo vašich životoch!Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Vanesa

Vanesa


0988 718997

Elizabeth

Elizabeth


0988 718893


Najčítanejšie na SME Žena