SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Štefan

Štefan


0988 718892

„Pomáhať ľuďom!“ To je poslanie, ktoré ma sprevádza životom. Za môj dar vďačím Pánovi, ktorý ma priviedol na cestu, na ktorej sústreďujem svoju energiu pre tých, ktorí to potrebujú a požiadajú ma o pomoc, pretože už nevedia ako ďalej. Nie je pre mňa dôležité používať veštecké karty, pretože energie preciťujem v prítomnosti človeka, v jeho dlaniach, očiach, v jeho hlase. Ak chcete vedieť, čo Vás čaká v blízkej budúcnosti, či budete mať prácu, financie alebo šťastie v láske, obráťte sa na mňa! Ak sa potrebujete očistiť od negatívnej energie, prekliatí či porobení, neváhajte ma kontaktovať! Trápite sa so zdravotnými problémamiň Zavolajte mi a pokúsime sa ich zmierniť, alebo ich vyriešiť! Váš Štefan.Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Jozef

Jozef


0988 718896

Damiel

Damiel


0988 718147

Bela

Bela


0988 718980

Najčítanejšie na SME Žena