SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Rudy

Rudy


0988 718981

Dobrý deň, som Rudy, jasnovidec, duchovný učiteľ, duchovný terapeut, liečiteľ Vašich duší, médium. Zaoberám sa Božskou mágiou, očistou Vašich priestorov ale aj Vás. Je to očista tela, duše, aury čakier, zbavenie blokád z minulých životov, zo súčasných životov, urieknutie, prekliatie, porobenie, zbavenie karmy. Takisto Vám dokážem pomôcť s pútavými dušami, ktoré neodišli domov do svetla. Zavolajte mi, som tu pre Vás, aby som Vám pomohol.

Prečítajte si o mne viac
Duchovné bytosti a anjelov som videl po prvýkrát ako 8 ročný chalan. Raz v noci som sa zobudil a ucítil, že pri mojej posteli sedí naša blízka zosnulá a hladí ma. Dnes viem, že to bol anjel, ktorý sa zhmotnil do podoby človeka. Anjeli veľmi často preberajú podoby ľudí, našich blízkych, či neznámych osôb. Už od útleho veku som bol silne veriaci. Cítil som, že na túto zem nepatrím a môj domov je niekde inde. Dnes viem, že je to v anjelskej ríši. Ako malé dieťa som mával živé sny s Pannou Máriou a Ježišom. Vznášal som sa k nebesiam. Dodnes mám v živej pamäti, ako ma chytili za ruku a pozreli sa mi do očí. Ten pohľad bol neopísateľne krásny. V ich očiach som videl nespočetné množstvo lásky. V tých časoch, keď som mal zjavenie s našou zosnulou príbuznou, som si zablokoval všetky svoje duchovné dary. Prosil som Boha, aby to zmizlo. Neuvedomoval som si a nechápal som, že prostredníctvom mňa a môjho božského tímu som tu pre Vás a dokážem odpovedať na otázky Vášho duchovného spoznania a odhalenia toho pravého Ja. Dnes to už viem a ponúkam Vám svoju pomoc.Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Jozef

Jozef


0988 718896

Aria

Aria


0988 718990

Lívia

Lívia


0988 718999

Najčítanejšie na SME Žena