SME
Pondelok, 20. január, 2020 | Meniny má Dalibor

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Lívia

Lívia


0988 718999

Som veštica Lívia. Spoločne môžeme pootvoriť dvere do Vašej budúcnosti a získať tak veľa pozitívnych informácií. Veľa krát nie je ľahké ovplyvniť naše partnerské vzťahy, naše priateľstvá, našu prácu. Vždy si však môžeme vybrať medzi dobrom a zlom. Pomôžem Vám nájsť správnu cestu.

Prečítajte si o mne viac
Senzibilom som bola od útleho veku. Pamätám si prvé zážitky z obdobia, kedy som mala jeden a pol roka. Chodili sa na mňa v noci pozerať rôzne nadprirodzené bytosti. Vtedy som sa ich aj trochu bála. Od mojich štyroch rokov ma sprevádzali silné emočné sny. Bol to často ten istý sen, ktorý sa postupne vyvíjal. Sprevádzal ma celých 23 rokov. V mojich 27 rokoch však prestal, pretože sa tu, v hmotnom svete, naozaj stal. Od tohto momentu som pochopila súvislosti, ktoré som musela prežiť, aby som sa zdokonalila na mojej ceste poznania. Prvé zážitky s kartami som mala v štyroch rokoch. Veštili sme sedmové karty s mojou babičkou. Na vrchu kariet mala napísané, čo ktorá karta znamená. Chodili k nej všetky susedky a ja som počúvala, ako a čo hovorí pri veštení. Sama som karty na veštenie začala používať až v mojich devätnástich rokoch. Od malička som mala veľmi často jasnovidecké vízie, ktoré som videla hlavne u ľudí v mojej blízkosti. Mnohokrát sa preto na mňa aj hnevali, hlavne ak som im povedala niečo, čo počuť nechceli. Dôležité je, že s odstupom času vždy za mnou prišli s ospravedlnením, pretože moje vízie pochopili. Dodávalo mi to silu a odhodlanie pokračovať. Som presvedčená, že je lepšie vidieť dopredu, aj keď to niekedy nie je príjemné. Máte však čas sa na nepríjemné udalosti pripraviť a unáhlenými rozhodnutiami nenarobiť zbytočné škody. Kto vlastne som, som pochopila len pred niekoľkými rokmi. Vtedy sa mi spontánne začali vynárať spomienky z predošlých životov. Boli tak intenzívne, že sa nedali prehliadnuť. V prvom okamžiku to bolelo, no v momente nádychu všetko ustalo. Dnes môžem cestovať vo svojej minulosti, ale aj v minulosti iných. Toto "prebudenie" prechádzajúce tromi stupňami, znamená skutočné uvedomenie si toho, kto sme. V prvom momente najskôr cítime v podvedomí, že sme tu už niekedy žili. V druhom stupni sa nám vynárajú snové obrazy. V treťom stupni vedome prežívame určité udalosti z minulých životov. Ak aj Vy tušíte, resp. cítite volanie minulých životov v prítomnosť, môžem Vám pomôcť odhaliť skrytú cestu k samotným počiatkom Vašej duše. Záleží len na Vás, či mi to dovolíte.Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Rudy

Rudy


0988 718981

Štefan

Štefan


0988 718892

Elizabeth

Elizabeth


0988 718893

Najčítanejšie na SME Žena