SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Hajnalka

Hajnalka


0988 718993

Volám sa Hajnalka. Som astrologička a numerologička. Potrebujete poradiť s finančnými záležitosťamiň Kedy a kde je pre Vás vhodné investovaťň Ktoré sú Vaše šťastné čísla a kedy môžete vyhraťň Pomocou dátumu a hodiny narodenia Vám dokážem dať odpoveď aj na tieto otázky. Ak potrebujete pomoc zorientovať sa v partnerských vzťahoch, vyriešiť finančné záležitosti alebo poradiť s nasmerovaním Vášho dieťaťa v živote, spýtajte sa ma! Vďaka štúdiu alternatívnej a tradičnej čínskej medicíny viem poradiť s rôznymi zdravotnými problémami a nasmerovať Vašu psychiku i stravu tak, aby ste získali naspäť stratené zdravie. Máte problém s otehotnenímň Zavolajte mi! Ukážem Vám príčinu a spolu ju odstránime. Pomocou astrológie viem vyrátať vhodné dni na otehotnenie s 90% úspešnosťou. Ak spojíme moje vedomosti a Vašu trpezlivosť, spolu zvládneme akýkoľvek problém!Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Karin

Karin


0988 718983

Štefan

Štefan


0988 718892

Hajnalka

Hajnalka


0988 718993

Najčítanejšie na SME Žena