SME
Sobota, 19. október, 2019 | Meniny má Kristián

Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Iveta

Iveta


0988 718 884

Zaoberám sa veštením, diagnostikou, duchovným liečením, bielou mágiou i odstraňovaním negatívnych energií. Dokážem objasniť životné situácie a zvraty vo vašom živote. Pomôžem Vám pochopiť, prečo tieto situácie prichádzajú do Vášho života. Metódy, s ktorými pracujem, sú rôzne. Všetko závisí na danom probléme človeka. Nedokážem pre Vás urobiť všetko, som len rukou, ktorá Vás vedie v tomto momente. Nepoviem Vám to, čo chcete počuť, ale to čo sa v skutočnosti s Vami deje. Milujem moju prácu, pretože je to viac ako len práca. Je to poslanie, ktoré som prijala s pokorou a vďačnosťou. Ak to práve potrebujete, zavolajte mi! Teším sa na Vás!Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/min. 2 € s DPH
týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Airam

Airam


0988 718991

Boris

Boris


0988 718150

Renáta

Renáta


0988 718979

Najčítanejšie na SME Žena