Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Tamara

Tamara


0988 718989

Som Tamara. Pracujem s energiou reiky, posielam energiu na diaľku, riešim zdravotné a vzťahové problémy. Zaoberám sa alternatívnou medicínou, odrušovaním geopatogénnych zón, čistím auru.

Prečítajte si o mne viac
Už od detstva som cítila, že som bola iná ako ostané deti. Zaujímala som sa o veci medzi nebom a zemou. Osud mi pripravil neľahké detstvo a neskôr ťažký partnerský vzťah. Vďaka kamarátke veštici som pochopila, prečo sa niektoré veci v mojom živote dejú stále dokola. Začala som na sebe pracovať a svojou usilovnosťou som v sebe prebudila výnimočné schopnosti. Vďaka neustálemu procesu vzdelávania sa v rôznych odboroch zaoberajúcich sa niečím magickým, nehmatateľným, nedokázateľným mi všetko do seba začínalo postupne zapadať. Začínala som výkladom kariet, následne numerológiou, rodinnými konšteláciami, reiky, spolupracovala som s rôznymi liečiteľmi a terapeutmi, vyštudovala som kompletne kozmológiu, kam patrí astrológia, čínska medicína a partnerské posudzovanie. Dokážem Vám pomôcť v oblasti lásky, priateľstva a ťažkých životných situáciách. Väčšina ľudí často vidí problém tam, kde nie je, a pritom stačí len málo k dramatickému zlepšeniu. Nebojte sa mi zveriť so svojím trápením. Spoločne nájdeme východisko z každej ťažkej situácie. Netrápte sa a zavolajte mi!

týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Liana

Liana


0988 718998

Bela

Bela


0988 718980

Vanesa

Vanesa


0988 718997

Najčítanejšie na SME Žena