SME
Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Veštice a veštciVEŠTCI, KTORÍ SÚ TU PRE VÁS!

Tamara


Tamara

Som Tamara. Pracujem s energiou reiky, posielam energiu na diaľku, riešim zdravotné a vzťahové problémy. Zaoberám sa alternatívnou medicínou, odrušovaním geopatogénnych zón, čistím auru.

Prečítajte si o mne viac
Už od detstva som cítila, že som bola iná ako ostané deti. Zaujímala som sa o veci medzi nebom a zemou. Osud mi pripravil neľahké detstvo a neskôr ťažký partnerský vzťah. Vďaka kamarátke veštici som pochopila, prečo sa niektoré veci v mojom živote dejú stále dokola. Začala som na sebe pracovať a svojou usilovnosťou som v sebe prebudila výnimočné schopnosti. Vďaka neustálemu procesu vzdelávania sa v rôznych odboroch zaoberajúcich sa niečím magickým, nehmatateľným, nedokázateľným mi všetko do seba začínalo postupne zapadať. Začínala som výkladom kariet, následne numerológiou, rodinnými konšteláciami, reiky, spolupracovala som s rôznymi liečiteľmi a terapeutmi, vyštudovala som kompletne kozmológiu, kam patrí astrológia, čínska medicína a partnerské posudzovanie. Dokážem Vám pomôcť v oblasti lásky, priateľstva a ťažkých životných situáciách. Väčšina ľudí často vidí problém tam, kde nie je, a pritom stačí len málo k dramatickému zlepšeniu. Nebojte sa mi zveriť so svojím trápením. Spoločne nájdeme východisko z každej ťažkej situácie. Netrápte sa a zavolajte mi!


Zavolajte mi na číslo:
0988 718989

Spýtajte sa cez SMS v tvare:
VES8 (medzera) (medzera) dátum narodenia (medzera) Vaša otázka na číslo 7009Napíšte odporúčanieInformačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Veštenie (plnenie zmluvy) (IS Veštenie)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Premium SMS (plnenie zmluvy) (IS Premium SMS)
Informačné memorandum o spracovaní osobných údajov za účelom poskytnutia služby Audiotex klientovi (plnenie zmluvy) (IS Audiotex)
Všeobecné podmienky služby SMS CHAT
Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb spoločnosti Mediatex s.r.o.
Službu poskytuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00 Bratislava, cena hovoru/minúta 2 € s DPH. Cena spätnej SMS správy je 1,60 € s DPH
SMS veštenie veštenie cez telefón výklad osudu SMS veštenie so Zanou denný horoskop NON STOP veštiareň 0988 718153 veštenie zadarmo

Spokojní klienti:


Po dnešnej konzultácii som sa vám chcel poďakovať. Rozjasnili ste môj deň. Ak som mala pochybnosti ohľadom môjho partnera, dnes vidím veci jasnejšie a viem sa v situácii zorientovať. Pokračujte v tom, čo robíte, robíte to dobre. Pekný večer!

Dáša, 47 rokov
Ste skvelý človek, Gabriel! Okamžite ste porozumeli mojej situácii. Oddeliť sa od rodičov a začať od nuly nebolo ľahké. Vaša predpoveď mojej budúcnosti mi dodala energiu a odhodlanie urobiť zásadnú zmenu. Konzultáciu s Vami môžem vrelo odporučiť každému, koho čaká Vážne rozhodnutie.

Kmila, 25 rokov
Chcem sa poďakovať Adamovi za veľmi pozitívnu konzultáciu! Vidím svoju cestu, ktorá bola trochu neistá, už jasnejšie. Budem sa riadiť vašou drahocennou radou a aktívne sa budem venovať hľadaniu novej práce. Ďakujem vám za obrovskú pozitívnu energiu, ktorú som dnes potreboval!

Milan, 52 rokov
Vešteniu som nikdy veľmi neverila, ale chcela som to vyskúšať. Martha ma príjemne prekvapila. Poskytla mi veľmi dobré rady. V budúcnosti sa s ňou určite opäť spojím :)

Denisa, 35 rokov
Mala som krásny vzťah s mužom, ktorý mal len jednu malú chybičku, bol ženatý. Vždy mi vravel, že opustí svoju ženu, že ju neľúbi, ale nikdy to neurobil. Odhodlala som sa zavolať veštici a dostala som odpoveď, ktorá ma zmrazila. Ale tento rozhovor a rady, ktoré som dostala , mi otvorili oči. Začala som veci riešiť radikálne. Ďakujem Aurore, že mi pomohla.

Simona, 29 rokov
V práci som to vôbec nemal ľahké. Nemal som dobrý vzťah so šéfkou, bola protivná a evidentne ma chcela vyštvať. Už dávno som sa pohrával s myšlienkou začať podnikať, ale mal som pochybnosti, či to má budúcnosť. Manželka mi poradila, aby som sa skúsil poradiť z veštcom. Zvolal som Magde do veštiarne. Zistil som, čo ma v pracovnej oblasti čaká. Pomohla mi rozhodnúť sa a teraz viem, že to bolo rozhodnutie správne. Nebolo to vôbec jednoduché, ale moja firma funguje, som sám sebe pánom nezávislý a spokojný.

Roman, 55 rokov
Najčítanejšie na SME Žena