Veštice a veštci

Zavolajte naším profesionálnym vešticiam a veštcom, ktorí sú pripravení okamžite poodhaliť tajomstvo Vášho osudu. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti zdravia, kariéry, lásky, partnerstva. Náš tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami sa Vám bude venovať okamžite bez čakania 24 hodín denne.

Anabela

Anabela


0988 718988

Som veštica Anabela. Zaoberám sa harmonizovaním, energiou Božia pečať, čakrami a kúzlami. Veštím z tarotových kariet, kameňov, runy a odliatkov olova. Dokážem Vám poradiť v rôznych oblastiach života : vzťahy, láska, podnikanie, zdravie...

Prečítajte si o mne viac
Kde sa berie v niektorých ľuďoch schopnosť vidieť veci dopreduň Liečiťň Alebo pozorovať auru nad inými osobami, podľa ktorej sa dá určiť zdravotný stavň Je to dané zhoraň Alebo majú v sebe otvorenú ďalšiu dimenziu, ktorá obyčajným smrteľníkom nie je danáň Na mnoho otázok je jedna nevyvrátiteľná odpoveď. Takýto ľudia medzi nami žijú, pohybujú sa, majú schopnosť vnímať to, čo my nie, liečia a uzdravujú. Patrí medzi nich aj veštica Anabela. Vďaka jej schopnostiam ľudia objavili liečivé účinky rastlín, nerastov, hornín a skál. Vyhľadávajú jej rady, ak majú problémy zdravotné, rodinné alebo pracovné. Rozhovor s ňou je zaujímavým a nevšedným zážitkom. Na prvý pohľad je to tichá a nenápadná žena. Dokáže však jedným skúmavým pohľadom zhodnotiť váš zdravotný stav. Ako hovorí, vidí auru nad hlavami ľudí a podľa jej farby vie, či je človek chorý alebo nie. Od ranného detstva vnímala energiu okolo nás. Vtedy ešte netušila, že je to niečo výnimočné. Pri odkrývaní nevšedných skutočností ju usmerňovala jej teta, pretože tieto výnimočné schopnosti sú v ich rodine dedičné. Stávalo sa, že videla veci, ktoré sa neskôr objavili v budúcnosti. Keď sa počas rozhovoru pozrela na človeka, nevidela iba ľudskú tvár a postavu, ale videla ho odetého do priesvitného šálu rôznych farieb. Postupom času si začala dávať veci do súvislostí , naučila sa využívať silu týchto darov a pomáhať tak iným.

týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153

Erika

Erika


0988 718992

Lívia

Lívia


0988 718999

Aria

Aria


0988 718990

Najčítanejšie na SME Žena