SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Numerológia

numerologia

Numerológia je veda o číslach, ktorá tvorí základ nášho myslenia. Prvých deväť čísel, ktoré používame nielen na počítanie, nám umožňuje vyjadriť všetky naše ďalšie myšlienky. Čísla v sebe ukrývajú hlboký symbolický a ezoterický význam. Už otec matematiky, Pytagoras, dokázal zasvätiť svojich žiakov do ukrytých tajomstiev čísel a ich skrytého významu.
Numerológia, stará rovnako ako Astrológia, nám potvrdzuje, že všetko je cyklicky sa opakujúce a každé číslo má svoju vlastnú vibráciu. Tento prístup sa objavuje vo všetkých filozofických či náboženských tradíciách. Židovská tradícia spája dvadsaťdva písmen abecedy s dvadsiatimi dvomi hláskami. Každé písmeno zodpovedá číslu od 1 do 22.
Základným prvkom numerológie sú základné čísla 1,2,3,4,5,6,7,8,9. Všetky ostatné, vyššie čísla, je vždy možné previesť na tieto základné čísla. Každé zo základných čísel má svoje vibrácie a vlastnosti. Niektoré čísla sú neutrálne, iné dokážu človeka nabíjať energiou, alebo naopak priviesť do nepríjemných situácií. Narodili sme sa v určitom čase, ktorý nedokážeme ovplyvniť, zmeniť ani zvrátiť. Od tohto okamihu sa nachádzame na ceste nášho osudu.

Dôležité čísla v našom živote :
• Životné číslo /vypočíta sa z dátumu narodenia/
• Číslo osudu /vypočíta sa z mena a priezviska/
• Číslo vývoja /vypočíta sa ako číslo osudu pri zmene mena alebo priezviska/

Ktoré sú kľúčové roky vo vašom živote? V ktorých odvetviach sa môžete uplatniť? Aký je váš charakter? Zistite vaše životné číslo a dozviete sa veľa zaujímavých informácií o sebe.

Pre výpočet životného čísla zadajte váš dátum narodenia v tvare deň / mesiac / rok narodenia (00.00.0000)

Chcete vedieť, čo o Vás prezradia čísla? Zavolajte Marcii na 0988 612 349 a dozviete sa viac!

týždenný horoskop ročný horoskop

NON STOP veštiareň
0988 718153


Boris

Boris


0988 718150

Erika

Erika


0988 718992

Najčítanejšie na SME Žena