SME
Streda, 8. apríl, 2020 | Meniny má Albert

Biorytmus

Biorytmus je pravidelné striedanie fyzických a duševných stavov človeka. Od narodenia sa v ľudskom živote opakuje rad udalostí a stavov závislých na rôznych vplyvoch. Tak, ako sa napríklad cyklicky opakuje striedanie dňa a noci na Zemi, je možné popísať rad pravidelne sa opakujúcich cyklov aj v ľudskom živote. Je to napríklad rytmus dýchania alebo tlkot srdca. Od okamihu zrodenia človeka až do jeho smrti ovplyvňujú biorytmy mozgovú aktivitu a jednotlivé bunky v ľudskom tele. Biorytmy ovplyvňujú ľudskú bytosť po celý život.

Zistite Váš biorytmus na konkrétny deň.
Zadajte dátum narodenia a vyberte deň, ktorý vás zaujíma.


Fyzický biorytmus určuje kreativitu, nálady, optimizmus, šťastie, duševnú pohodu, depresie či emocionálnu citlivosť.

Emocionálny biorytmus určuje kreativitu, nálady, optimizmus, šťastie, duševnú pohodu a depresie či emocionálnu citlivosť.

Intelektuálny vplýva na pamäť, vnímanie, logické myslenie a úsudok, schopnosť robiť rozhodnutia.

Dátum narodenia:
Biorytmus na deň:

Viac informácií o Biorytme získate na čísle 0988 718153.

SMS veštenie veštenie cez telefón výklad osudu SMS veštenie so Zanou denný horoskop NON STOP veštiareň 0988 718153 veštenie zadarmo

Spokojní klienti:


Po dnešnej konzultácii som sa vám chcel poďakovať. Rozjasnili ste môj deň. Ak som mala pochybnosti ohľadom môjho partnera, dnes vidím veci jasnejšie a viem sa v situácii zorientovať. Pokračujte v tom, čo robíte, robíte to dobre. Pekný večer!

Dáša, 47 rokov
Ste skvelý človek, Gabriel! Okamžite ste porozumeli mojej situácii. Oddeliť sa od rodičov a začať od nuly nebolo ľahké. Vaša predpoveď mojej budúcnosti mi dodala energiu a odhodlanie urobiť zásadnú zmenu. Konzultáciu s Vami môžem vrelo odporučiť každému, koho čaká Vážne rozhodnutie.

Kmila, 25 rokov
Chcem sa poďakovať Adamovi za veľmi pozitívnu konzultáciu! Vidím svoju cestu, ktorá bola trochu neistá, už jasnejšie. Budem sa riadiť vašou drahocennou radou a aktívne sa budem venovať hľadaniu novej práce. Ďakujem vám za obrovskú pozitívnu energiu, ktorú som dnes potreboval!

Milan, 52 rokov
Vešteniu som nikdy veľmi neverila, ale chcela som to vyskúšať. Martha ma príjemne prekvapila. Poskytla mi veľmi dobré rady. V budúcnosti sa s ňou určite opäť spojím :)

Denisa, 35 rokov
Mala som krásny vzťah s mužom, ktorý mal len jednu malú chybičku, bol ženatý. Vždy mi vravel, že opustí svoju ženu, že ju neľúbi, ale nikdy to neurobil. Odhodlala som sa zavolať veštici a dostala som odpoveď, ktorá ma zmrazila. Ale tento rozhovor a rady, ktoré som dostala , mi otvorili oči. Začala som veci riešiť radikálne. Ďakujem Aurore, že mi pomohla.

Simona, 29 rokov
V práci som to vôbec nemal ľahké. Nemal som dobrý vzťah so šéfkou, bola protivná a evidentne ma chcela vyštvať. Už dávno som sa pohrával s myšlienkou začať podnikať, ale mal som pochybnosti, či to má budúcnosť. Manželka mi poradila, aby som sa skúsil poradiť z veštcom. Zvolal som Magde do veštiarne. Zistil som, čo ma v pracovnej oblasti čaká. Pomohla mi rozhodnúť sa a teraz viem, že to bolo rozhodnutie správne. Nebolo to vôbec jednoduché, ale moja firma funguje, som sám sebe pánom nezávislý a spokojný.

Roman, 55 rokov
Najčítanejšie na SME Žena