<![CDATA[Príspevky používateľa: vrtko]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Sat, 28 Nov 2020 19:53:54 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Spevak]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24200132/karel-gott-sa-vyliecil-posledne-vysetrenie-preukazalo-vymiznutie-nadoru.html 24200132 Fri, 18 Mar 2016 20:33:44 +0000 <![CDATA[Samozrejme]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24195160/cinska-tlac-ostro-kritizuje-americky-volebny-system-a-trumpa.html 24195160 Thu, 17 Mar 2016 13:15:40 +0000 <![CDATA[Preco]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24174178/firmy-na-slovensku-hladaju-ludi-v-zahranici-dovodom-je-vycerpany-domaci-trh.html 24174178 Sat, 12 Mar 2016 13:26:56 +0000 <![CDATA[Srandovne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24171432/cesky-t-mobile-a-slovak-telekom-zlucia-svoje-vedenie.html 24171432 Fri, 11 Mar 2016 12:55:22 +0000 <![CDATA[Ruska drzá spina]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24156624/sarapovovu-pred-nalezom-upozornili-patkrat-za-mesiac.html 24156624 Wed, 09 Mar 2016 13:08:20 +0000 <![CDATA[Kde boil Slovaci?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24100958/ziadna-hudba-mimozemstanov-co-poculo-apollo-10-na-odvratenej-strane-mesiaca.html 24100958 Tue, 23 Feb 2016 16:07:45 +0000 <![CDATA[Pre:""""Stop propaganda sme 3"""""""]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24065981/medvedev-nasadenie-pozemnych-sil-v-syrii-by-mohlo-viest-k-tretej-svetovej-vojne.html 24065981 Fri, 12 Feb 2016 17:04:50 +0000 <![CDATA[Vie pisatel]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24010172/koniec-zimy-denna-teplota-bude-atakovat-desat-stupnov-predpoved-pocasia.html 24010172 Thu, 28 Jan 2016 12:45:56 +0000 <![CDATA[Aj mne,,,,,,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23993108/americka-filmova-akademia-zvysi-pocet-zien-a-mensin-vo-svojich-radoch.html 23993108 Sat, 23 Jan 2016 12:43:11 +0000 <![CDATA[Boze boze]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23992826/na-vychod-usa-sa-vali-snehova-vichrica-jonas-vyhlasili-stav-ohrozenia.html 23992826 Sat, 23 Jan 2016 11:13:26 +0000 <![CDATA[Kriste pane,,,,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23991602/prezident-kiska-sa-stal-starym-otcom-ukazal-vnucku-miu.html 23991602 Fri, 22 Jan 2016 20:47:19 +0000 <![CDATA[To by]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23981372/putin-pozyva-zidov-do-ruska-nech-pridu-ak-sa-v-europe-boja.html 23981372 Tue, 19 Jan 2016 21:12:38 +0000 <![CDATA[Preco]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23976200/sluzba-whatsapp-rusi-rocne-predplatne.html 23976200 Mon, 18 Jan 2016 12:51:27 +0000 <![CDATA[Fico]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23971759/co-ocakavaju-podnikatelia-od-politikov-pozrite-si-desatoro.html 23971759 Sat, 16 Jan 2016 12:58:31 +0000 <![CDATA[Hlavne nic nerobit]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23949798/slovenski-tinedzeri-chcu-byt-youtubermi-aj-rapermi.html 23949798 Fri, 08 Jan 2016 16:49:56 +0000 <![CDATA[Moja otázka je jednoducha]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23945857/zomrel-knaz-anton-srholec.html 23945857 Thu, 07 Jan 2016 12:21:28 +0000 <![CDATA[Mozem Vám povedat]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23935400/chce-zastavit-trumpa-pustil-sa-donho-odkazmi-na-oblohe.html 23935400 Sun, 03 Jan 2016 12:38:39 +0000 <![CDATA[Rusi]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23561379/rusko-zacalo-bombardovat-syriu-o-pomoc-poziadal-asad.html 23561379 Wed, 30 Sep 2015 16:16:57 +0000 <![CDATA[moj Apple]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23530792/samsung-chysta-mobil-ktory-sa-otvara-ako-knizka.html 23530792 Tue, 22 Sep 2015 18:04:22 +0000 <![CDATA[Preco]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/23524043/zomrela-autorka-bestsellerov-jackie-collinsova.html 23524043 Sun, 20 Sep 2015 20:03:40 +0000