<![CDATA[Príspevky používateľa: udernik_628]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Sat, 28 Nov 2020 20:39:56 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Ako čo sa oplatí.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/11000483/niektore-retazce-koncia-s-predajom-elektroniky.html 11000483 Wed, 30 Sep 2009 06:50:07 +0000 <![CDATA[Pavučiny.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/10922900/byt-vytvarnikom-je-uzasne-alebo-aj-nie.html 10922900 Mon, 21 Sep 2009 06:21:34 +0000 <![CDATA[Môže byť.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/10844065/testovali-sme-asus-eee-pc-1101ha.html 10844065 Fri, 11 Sep 2009 05:51:13 +0000 <![CDATA[Štrbské pleso.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/10274235/slovensko-postupilo-strbske-pleso-moze-byt-prirodny-div-sveta.html 10274235 Thu, 09 Jul 2009 18:15:31 +0000 <![CDATA[Prípad sa vyšetrí do stratena.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/10143871/opat-sa-hlada-vinnik-za-zburanie-starej-fary.html 10143871 Tue, 23 Jun 2009 19:47:54 +0000 <![CDATA[Proteíny.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/10058578/invazia-husenic-lezu-aj-po-domoch-ludia-museli-pozatvarat-okna.html 10058578 http://zdravie.pluska.sk/zdrav... Na Slovensku máme fóbie z hocičoho a preto sme nešťastní. Neviem či by sa tento druh húseníc dal konzumovať. Chcelo by to vyskúšať, poprípade sa poradiť s Číňanmi. Môj známy už húsenice jedol, lebo keď Vás nimi ľudožrúti ponúknu, nesmie sa odmietnuť. Ale si ich pripiekol. Ja som zatiaľ skúšal iba slimáky pripravené v reštaurácii, je to ozaj delikatesa. Keď som bol menší zjedol som aj surového ucholaka.  autor:udernik_628]]> Sun, 14 Jun 2009 07:03:57 +0000 <![CDATA[Hackeri a PIN kód.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9936227/z-banky-odisli-stovky-eur-bez-suhlasu-majitela.html 9936227 http://www.etrend.sk/osobne-fi...  autor:udernik_628]]> Thu, 28 May 2009 19:38:50 +0000 <![CDATA[HD]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9886686/zaujemca-o-digital-najal-j-amp-t.html 9886686 Fri, 22 May 2009 14:21:50 +0000 <![CDATA[Telenovely ako porno.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9863193/markiza-spusti-televiziu-pre-zeny.html 9863193 Wed, 20 May 2009 04:34:13 +0000 <![CDATA[Príspevok bez názvu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9854884/takmer-dve-patiny-slovakov-chcu-schudnut-dominuju-medzi-nimi-zeny.html 9854884 Tue, 19 May 2009 04:51:14 +0000 <![CDATA[Technologický pokrok ako východisko.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9817926/pad-nasej-ekonomiky-bude-velky.html 9817926 Thu, 14 May 2009 03:17:33 +0000 <![CDATA[Vízia do budúcnosti.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9807314/trabelssieho-hrad-v-ziline-takto-bude-vyzerat.html 9807314 Tue, 12 May 2009 20:02:56 +0000 <![CDATA[Úsmev nado všetko.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9780909/na-trhu-sa-kopia-nepredajne-byty.html 9780909 http://en.auschwitz.org.pl/m/i... Vlastne ani neviem, či sa mám smiať a či plakať alebo či ísť radšej na pivo?  autor:udernik_628]]> Sat, 09 May 2009 05:30:09 +0000 <![CDATA[Vstávanie z hrobu.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9760700/koalicia-aj-po-kauzach-sns-vydrzi.html 9760700 Wed, 06 May 2009 05:00:15 +0000 <![CDATA[Čistejšie WC.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9739105/slovensko-zahanbujuco-prehralo-s-ceskom.html 9739105 Sun, 03 May 2009 06:54:53 +0000 <![CDATA[Teplé miesto.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9712404/chrbet-je-v-uzkych-tlaci-aj-hzds.html 9712404 Wed, 29 Apr 2009 04:48:11 +0000 <![CDATA[Do jedného vrecka?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9702610/chrbet-caka-vyhovara-sa.html 9702610 Tue, 28 Apr 2009 05:22:58 +0000 <![CDATA[Dali mu padáka.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9623735/cestujuci-pocas-letu-vyskocil-z-lietadla.html 9623735 Sat, 18 Apr 2009 05:17:21 +0000 <![CDATA[Kratší koniec povrazu novinárov.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9597694/j-amp-t-nechce-ist-do-ibertaxu.html 9597694 Wed, 15 Apr 2009 06:20:49 +0000 <![CDATA[Pes ako prevencia proti alergii.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/9388917/alergiou-bude-trpiet-kazdy-druhy-clovek-kazdy-prvy-ju-nezdedi.html 9388917 Fri, 20 Mar 2009 15:16:59 +0000