SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Chodiť do Trenčianskych Teplíc bola vec prestíže. Ako vyzerajú dnes? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Michaela, Soňa, Mia, Martina..

"Turistika je univerzálna športová činnosť vhodná pre všetky vekové kategórie, ktorej ľudia holdujú prakticky celoročne." A to akože naozaj všetci, nielen ženy? :D

Taktiež to nie je vôbec téma ženská, ale UNIVERZÁLNA.

To máte teda v tejto rubrike pekný guláš - kozmetika, vagína, výtoky, vzťahy, HomeOffice, pečenie, turistické destinácie... Gratulujem a pozdravujem ľudí v čele zdatných IT ktorí za dlhé roky nie sú schopní objektívnejšie kategorizovať články, s ohľadom na mnohých platiacich, čo nemajú medzi nohami vagínu.

Vy keď tam niečo nevhodne rozdelíte, určíte kategórie, tak ani za svet nie ste schopní to skorigovať aby to bolo objektívne triedené? Už ste dospelé, tak sa to konečne naučte.
 

 

Ak ste si to doteraz nevšimli, dovoľte krátke fyi: redakcia SME má svoje oddelenia a tie oddelenia majú svojich konkrétnych redaktorov a redaktorky. A títo ľudia pre tieto a takmer väčšinou IBA pre tieto oddelenia publikujú. To znamená, že keď kolega zo Zahraničia publikuje článok o niekom, kto má vagínu, neznamená to, že to pristane v rubrike Žena. Ostane to na Zahraničí, pretože tento kolega preň pracuje. To isté platí u nás. To, že sa naše oddelenie volá Žena, je trošku historická vec, v súčasnosti vieme, že nie celkom vhodne zvolená, ale nie je také ľahké zmeniť celý tento brand. Avšak to, o čom píšeme, by sa dalo klasifikovať skôr ako lifestyle a ten je, naozaj, univerzálny. Ak ste si tu nenašli nič univerzálne pre seba, tak nás to mrzí, skúste hľadať ďalej, prípadne trollovať na iné ženské weby, ktoré píšu, napríklad, aj o cestovaní - veď aj to je predsa univerzálne, však?
 

To nie je žiadny samoúčelný trolling

Michaela, dosť zaujímavých tém sa dá nájsť v tejto rubrike, určite pre mnohých platiacich predplatného, ktorí nie sú ženami. Takže ide len o poukázanie na to, že aké veľké množstvo všeobecnejších tém, sa dáva dokopy s čisto ženskými témami. Isté prelínajúce - vzťahové a pod., sa dajú samozrejme pochopiť. Ale neviem či sú vám platiaci tak ľahostajní, keď sa asi opomína niečo, že ako by sa ponechával status, že kopec tém všeobecných alebo aj týkajúcich sa žien, by bol v rubrike ktorá by bola profilovaná ako mužská. Neboli by hlasy že ženy aj keby chceli niečo zdieľať, komentovať na fb, pôsobia tak, že čítajú rubriku určenú pre iných, čo tam vlastne robia? Však to je normálne poukázať, že niečo naozaj by bolo vhodné dať napríklad sem:
https://cestovanie.sme.sk/
To je celé.
 
Hodnoť

Ešte niečo

Obsiahly, pekný a faktami spoľahlivo dokladovaný článok.Pridal by som zmienku o lesoparku v priľahlých svahoch s udržiavanými lesnými cestičkami, lavičkami a prístreškami, ktorý umožňoval kúpeľným pacientom zlepšiť svoje pohybové schopnosti. Žiaľ posledná systematická údržba bola vykonaná už dávno. Obnovenie tohto rekreačno-liečebného prírodného areálu môže mať taký kúpeľno-turistický význam pre TT ako rekonštrukcia lesného kúpaliska Zelenej Žaby.
 
Hodnoť

Tak niečo.ohavné ako nový Kursalon,

to sa len tak niekde nevidí. Odporúčam sa ísť pozrieť osobne. K tomu ako bonus ešte nevyjasnené majetkové pomery a podozrivé dotácie.
 
Hodnoť

čo je s električkou

chodí, nechodí ?
 

 

A prečo by mala chodiť, pred 9 rokmi som tam bol na 3 týždne a chodila poloprazdna, a to aj preto lebo každých 7 min.išiel tam autobus.
 


Najčítanejšie na SME Žena