SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prečo majú ženy menej orgazmov ako muži a čo s tým môžeme urobiť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3

Hodnoť

Orál

Orálny sex je najväčšia istota. Tam je úspešnosť dosiahnutia orgazmu pre ženu skoro 100%. Niekedy to trvá dlhšie, ale oplatí sa počkať. Kto neovláda orál, nevie čo majú ženy rady.
A okrem toho, vaginálne výlučky sú pre muža zdravotne prospešné. To povedal Mr. Radim Uzel.
 

 

Hej, ako sa vraví, kto líže nebolia ho kríže &#128521;
 
Hodnoť

Nezamienajte

Cieľ s prostriedkom. A potom bude všetko ok
 
Hodnoť

 

Ženské telo nie je také komplikované. - Iste, tomu napovedá toľko štúdií a nadpis článku, ktorý sa tým asi snažíte zľahčovať. Odporúčajú ženám viac orálneho sexu - to úplné súhlasím, iste obojstranne. Napíšte potom niečo o hygiene, keď má byť viac toho orálu. "Asi" vagínu nestačí osprchovať zvonka, ako penis..predsa to je o niečo zložitejší orgán :) Pripíjam na tie orgazmy, nech ich máte dostatok, lebo doteraz to asi bola fáma, že žena dokáže mať skôr pri sexe viacnásobný orgazmus ako muž.
 
Hodnoť

 

A nie je to diskriminácia, že sa venujete len sexu medzi ženou a mužom? Ako k tomu prídu ďalšie "individuals with cervix"? Nezaslúžia si aj oni článok, ako majú dosiahnuť orgazmus? A čo ďalšie xy gender?
 
Hodnoť

A možno

keby to tie ženy svojim partnerom aj povedali, orgasm gap by bol hneď užší...nemému dieťaťu ani sociálny pracovník nerozumie.
 
Hodnoť

 

Prečo majú ženy menej orgazmov ako muži?
Lebo menej trt**jú :-)
 

<< < 1 2 3

Najčítanejšie na SME Žena