SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ružová tabletka je tu. Kto by ju chcel? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Na zvýšenie sexuálnej túžby u žien

stačí v mnohých prípadoch doplniť železo v strave, strácajúce sa menštruáciou.

A na neustály orgazmus, stačí zájť do špecializovanej neurologickej kliniky, dať si zaviesť sondy na príslušné miesta da mozgu a potom už len stláča tlačítko "ORG", príp ho nechať zapnuté v kuse. Zaručený orgazmus až do vyčerpania k smrti.
(Žiadneho mužského partnera ani tabletky k tomu nie je potreba. )
 
Hodnoť

 

Na všetko mať tabletku, je tá najjednoduchšia a súčasne najmenej efektívna cesta k šťastiu.
Tak, ako u mnohých nefunguje liečba depresie na spôsob modifikácie hladiny serotonínu - hormónu šťastia, dokonca, a bolo to spomínané aj v článku, tieto lieky zabíjajú libido a hlavne u žien spôsobujú aorgazmiu, tak je veľmi náročné nájsť liek, ktorý dokáže vyvolať sexuálnu túžbu.
Zahrávať sa s apetenčným správaním na spôsob jeho riadenia liekmi, nikdy neprinesie požadovaný výsledok. Ľudské chute sú tak rôznorodé, aj čo sa týka sexuálnej apetencie, že jedna tabletka to nevyrieši.
"Mať chuť na niečo dobré..." zahŕňa totiž veľmi veľa spôsobov, ako túto chuť utíšiť, resp. uspokojiť.
 
Hodnoť

 

Zvýšiť liekmi hladinu serotonínu v nervovom systéme ešte neznamená, že má človek toľko receptorov na serotonín, aby jeho vyššia hladina mala nejaký konkrétny vplyv na pocit šťastia a spokojnosti.
Stačí si pozrieť vedľajšie účinky liekov na liečbu depresie, ktoré majú mať vplyv na hladinu serotonínu a noradrenalínu v nervovom systéme, aby sme zistili, že na veľký počet pacientov táto liečba vôbec nemusí účinkovať či dokonca môže depresiu prehĺbiť a vyvolať samovražebné správanie.

Na to netreba poznať biochémiu a fyziológiu hormonálnej rovnováhy, stačí sledovať, ako rôzne pôsobí alkohol na ľudí, od eufórie, po melanchóliu až depresiu, čo sa týka psychických prejavov a potom od problémov s rečou, kognitívnymi schopnosťami, poruchami spánku, po stratu rovnováhy a pod.

Dnes je veľmi populárne mať na všetky problémy tabletku, od detskej neposednosti a nesústredenosti v škole po nespokojnosť so sexuálnym životom a výškou bankového konta. Ale prax ukazuje, že to nie je cesta ku šťastnému a pokojnému životu.

Chyba bude niekde inde a nie len v nedostatku tej správnej chuti na tie správne veci, ako nám ponúka bulvár.
 

 

Bulvár - v tomto prípade Washington Post.
 
Hodnoť

 

tabletky? ak medzi partnermi funguje správna chémia, žiadne tabletky netreba. žiaľ chémia u partnerov je citlivá na niektoré faktory, dá sa ľahko narušiť napr. užívaním hak. potom pomôže už asi len platinová kreditka?
 
Hodnoť

Dievčatá, devy, ženy,

budete prekvapené, ale ja sa vám vôbec nečudujem, že dochádza k poklesu vášho záujmu o sex. Stali ste obeťami globálnej emancipácie. Nečudo, proste idú po vás. Ste stále najlacnejšia pracovná sila, omnoho zdatnejšia, pracovitejšia, vytrvalejšia, ako muži. Síce propaganda vám zalepí oči tými niekoľkými úspešnými ženami v riadení podnikov a politických strán. Ale drvivá väčšina z vás, milé ženy driete za pásom, za pokladnicami supermarketov, za šijacími strojmi, ako sestričky pri ťažkých pacientoch.
John Lenon vo svojej piesni spieva presne o vás: "Woman Is the Nigger of the World"

Žena je negrom sveta
Áno, je to tak, premýšľajte o tom
Premýšľajte o tom, niečo s tým robte
Ak nebude otrokom, hovoríme, že nás nemiluje ...
 


Najčítanejšie na SME Žena