SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Deti z kráľovských rodín: Ktoré priťahujú najväčší záujem? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

bojovnici za rovnost sa idu ***** kvoli kralovskym rodinam:)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Dúfajme, že brexit urobí tomu koniec. Kráľovstvo sa rozpadne a kto ďalej bude živiť ti vypasené usmievavé glgavé papuľky? Pravda, nebudú trpieť nedostatkom. Počas stáročí, keď briti behali po svete a zotročovali národy, kráľovské rody mali na lupe leví podiel. Ale časom všetko prežerú a nakoniec budú musieť pracovať.

Ešte štastie, že Harry dotiahol tú černošku. Ináč samotný rod by incestne zdegeneroval. Tie princiatka z celej EU pária ako dostihové kone. Pravda, aj Harry je púčik lásky medzi lejdy Dianou a jej koniarom, čo tiež krvi prospelo.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

"Krásna" nie je vhodný prívlastok pre 37-ročnú dámu. Zachovaná, keďže nemusela drieť vo vývarovniach v potu tváre. Alebo vylágrovaná, ak chcem byť zlí. Lebo je jasné, že Kámasútru musí mať nabifľovanú, keď dokázala uchvátiť zhýralého Harryho, ktorý okúsil aj bacha bazi v Afganistane, nerátajú všetky tie domáce mušličky, ktoré navlhli, kde sa len zjavil.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Tá rovnosť ma vždy fascinovala. Ale historicky je dokázané, že rovnosť sa dosahovala iba na popravisku.
 

 

Francúzi a Rusi to "vyriešili" týmto spôsobom. Len neviem, prečo nie je zavedený "náš" rakúsko-uhorský cisár pán....
 

 

Len rakúsky. Uhorskú korunu prijal až po brutálnom vydieraní zo strany maďarov. Urobil obrovskú chybu, že neprijal aj českú korunu. Svätováclavská koruna má inú hodnotu, ako tá maďarská, ktorú vyrobili niekde v Honkongu. Česi sa urazili a až si Habsburg uvedomil svoju chybu, česi mu odkázali, nech sa ide bodnúť.

Čo sa týka rusov a francúzov, ich vysporiadanie s kráľovstvom majú isté neveľmi známe nuansy. Ruskí boľševici zasadili sami sebe prvú smrteľnú ranu vyvraždením cárskej rodiny, včítane detí. Deti sa nevraždia. S tým chcel Lenin uchvátiť svet, že poďme vraždiť deti?

Lenže vo vyvraždení cárskej rodiny má prsty aj anglický kráľ. O tom pochopiteľne veľa nehovoria. Lenže bol to on, kto cárovi nedal azyl, čím ho vohnal Leninovi do krvavých paprčí.

Napodiv francúzi sú na tom ešte horšie. Dobre, Ludvítovi bohviektorému a dcére Márie Terézie poodsekávali hlavy. S tým už pomazané hlavy akože musia rátať. Ale z čoho sa obracia žalúdok, je, čo urobili so synom Márii Antoinetty, nekorunovaným kráľom Ľudovítom XVII. Chlapča vo veku 8 rokov zamurovali vo väzení. Dva roky museli väzni počúvať detské náreky, kým chlapec vo veku 10 zomrel. Svine francúzske!
 

 

Prečo to Francúzi stále oslavujú...
 

 

To je záhada. Veď aj samotná Bastila je trápna vec. Dobre, verchuška naštvala ľud, ten sa šiel vybúriť bohvie prečo k Bastile, lebo to bol fešácky kriminál pre zopár vyvolených.

Veliteľ pevnosti nedal strieľať do ľudí, hoci mal delá a bez problémov by dokázal davy rozohnať. Naopak, otvoril vráta a vzdal sa. Za odmenu bol vláčený ulicami a keď prechádzali okolo jedného krámku s mäsom, vyšiel majiteľ a nožom odrezal veliteľovi hlavu.

A toto húževnato oslavujú. Tak húževnato, že na motocyklových parádach nenechajú bajky viesť normálnym policajtom, ale nejakým manekýnom zrejme homosexuálnej orientácie. Asi pred dvoma rokmi sa dve motorky zrazili. Ukázalo sa, že pupúšikovia ich nevládzu zodvihnúť zo zeme a postaviť na kolesá.
 
Hodnoť

 

rodina ako kazda ina, jasne je na nich viac zamerana telka, internet a kde co, ale nikto si nevybera do akej sa narodi rodiny a mozno nie vsetci budu chciet byt a pacit sa im v kralovskych rodinach...
 
Hodnoť

 

Tá fotka je z pohrebu dieťaťa tej 19-ročnej dievčiny, ktoré zomrelo na púšti?
 
Hodnoť

 

Živia ich už len z pragmatizmu, že je dobré mať royals ako magnet pre turistov. Imho sa celá táto fraška čoskoro skončí akonáhle odíde Beta na druhý svet. A po Brexite môžu povedať zbohom aj veľkej Británii, zostane akurát Little England ak sa Škóti trhnú.
 
Hodnoť

KRÁĽ JE ZDEGENEROVANÉ KNIEŽA.

KRÁĽOVNÁ JE ZDEGENEROVANÁ KŇAŽNÁ.
KRÁĽOVSKÉ DETI SÚ ...

Veď napokon , stačí sa na nich iba pozrieť...
 


Najčítanejšie na SME Žena