SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako mať v manželstve viac sexu? Podľa ekonómov ide len o ponuku a dopyt (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

WTF!!!

projektové riadenie sexuálnemu životu určiteééé prospeje, ty vole!
 

 

...najlepšia je dododa o víne a sexe...
 

starší poznajú - Dr. Plzák

dohoda - utorok a piatok. A toto tvrdil, myslím, už v 80-tych rokoch. Takže nič nové :)
 

 

V utorok nemôžem.
 

:)

no a na takýchto výhovorkách to potom zlyháva :D
 

 

ja som na tom podobne, utorky som mimo, a v piatky chodim "chlastat".
 
Hodnoť

 

Takze taak? Treba si zrobit hormonogram sexu a je to.
Ake jednoduche.
 

 

Uplne zle. Skusil.som. To vedie len k definitivnemu koncu
 

a možno bol problém

v úplne niečom inom ako len v harmonograme :)
 

 

harmonogram bol ale mozno zlyhal hormonogram
 
Hodnoť

 

Zabudli spomenut najvacsi stimul. Chkap po vyplate odovzdat vyplatu aby moholzasunut
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Veď o tom to je, ty môžeš a polovička nie. Musia rozmýšľať obidvaja.
 

 

Ak si zavisly na jednom dodavatelovi sluzieb, tak ides do velkeho risku. Riziko treba diverzifikovat. Mozes mat generalneho dodavatela sluzieb, hoci aj zmluvneho, ale obcasny prieskum alternativnych dodavatelov nemoze uskodit. Teda za predpokladu, ze nie si uplne jelito a neprezradis sa pred generalnym dodavatelom sluzieb.
 
Hodnoť

Vidí sa mi,

že celá tá spleť ekonomických názorov od ekonómov cez prevzatie autorkou a na koniec príspevky diskutujúcich sú dielom úplných začiatočníkov.
Istého času mi jeden finančný maklér povedal,že u nich niekedy dva plus dva sú štyri,ale môžu byť iba tri,ale aj päť. A táto definícia je z ekonomiky asi jediná použiteľná problematike sexu.
Sex sú emócie a ako také podľa mňa vôbec nie sú vypočítateľné. Ani pravidelnosť či stereotyp nie sú tým pravým orechovým - skôr naopak po čase vašu partnerku aj tak bude bolieť hlava a bude hľadať cestičku ako sa sexu vyhnúť.
Iróniou ,ale podľa mňa je práve to,že to všetko majú v rukách /asi skôr v hlave/ chlapi.Dobrý sex po ktorom túži aj partnerka nie je iba o "zasunutí". Je to o tom,aby si to užila aj partnerka a na to neexistuje žiadny návod či vzorec.To treba jednoducho a hlavne trpezlivo hľadať. A pre odpoveď na "ďalší pokus" stačí pohľad do tváre partnerky.Mimika jej tváre vám dá jasnú odpoveď či sa niečo zmenilo či k lepšiemu,alebo k horšiemu. Pri dobrej pozornosti temer ani nemusí "nastúpiť" rozhovor o tom či si to užila,prípadne prečo si to neužila. A potom už treba postupne opustiť to čo ju nebaví a ponechať to čo si užíva. Treba pripomenúť,že ona musí byť tá prvá,ktorá si to užije.Opačné poradie je nepoužiteľné. Zato,ak si to naozaj užila,potom na záver urobí všetko preto,aby aj vás /teda svojho partnera/ doviedla na vrchol a verte,že ak sa to nepodarí bude z toho viac nešťastná ako vy.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

K tvojej reakcii

iba toľko. To čo som napísal sú moje vlastné skúsenosti. Ale nikomu ich nevnucujem.
 

No

Nezdá sa, že by si mal nejaké skúsenosti.
 

 

Jak si povedal. tak je. Trefné.
 

mariuss

asi som v našich končinách teda veľmi, veľmi zriedkavý úkaz ale najväčšou pohromou nášho manželstva bol totálny nedostatok sexu..a nie pre moju boľavú hlavu, ale preto, že muž nechcel. Zamýšľala som sa aj nad tým, čo ti ako prvé napadne: či som bola dosť atraktívna. Počas randenia sa zdalo, že áno :) (a stále ešte som...). Frekvencia počas randenia bola cca 1x za týždeň. veď nie vždy sa dalo, a ani nebolo kde. Po svatbe frekvencia chvíľu vydržala, potom klesla na 1x za 2 týždne. Trpela som, ale zrovnala som si to v hlave a zmierila sa... no a vtedy už to kleslo na 1x za mesiac. Aj nové erotické prádielko som skúsila, aj cvičenie jogy v peknom drese...nepomáhalo. Nuž, asi som dlho hľadala raritného exota...
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Žena