SME
Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Odborníčky na sex biznis: Ak zákazníci dostanú, čo chcú, znásilnení je menej (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ak je zasah do ludskych prav vyzadovat od prostitutky kde je a aky ma zdravotny stav, tak vsetci pracujuci muzi a zeny v nebezpecnych prevadzkach sa mozu stazovat tiez.
 
Hodnoť

 

ja som si vždy myslel, že pochybné chute v štýle niekoho znásilniť sa dajú krotiť trénovaním zdržanlivosti, sebaovládania, cností, nie že naopak vyhľadávaním a čím častejším praktizovaním neviazaného sexu, kde človek stráca zábrany len zvyšuje závislosť na tom
 

Tak to si bol

veľmi naivný ;-)
 

 

ak nejaký zvhrlík by dal aj 10 prostitútok denne, pochybujem, žeby to znížilo jeho zvrhlé chúťky niekoho znásilniť... resp. na chvíľu možno áno, keby iba akože sa "hrali" na znásilnenie... až kým by sa tá hra nevymkla z pod kontroly. ideálne je mať partnerku, ktorú ľúbim, a ona mňa. kočku, po ktorej túžim, a vďaka ktorej sa nemusím doprosovať u cudzích ľahkých žien kvôli sexu za peniaze. k tomu kopa detí a tak. kým toto človek nedosiahne, ostáva iba na polceste životom, nezrelý, blúdiaci, nenaplnený
 

Veď ja nespochybňujem, že ideálne

je mať milujúcu manželku aj s kvalitným sexuálnym životom, ale v praxi to také ideálne predsa nie je. Je množstvo ľudí ktorí v takomto ideále nežijú a sexuálne pudy majú a vždy je lepšie keď si zaplatia prostitútku ako keby mali obťažovať iné ženy, nemyslíš?
 

 

tí, čo v takom ideále nežijú, si užívaním s prostitútkami iste veľmi "pomôžu" k tomu ideálu niekedy dôjsť
 

Nechápeš, že sú ľudia ktorí

nedokážu nadväzovať známosti, ľudia ktorí nedokážu žiť v trvalejšom vzťahu, ľudia ktorí nechcú žiť v trvalejšom vzťahu, atď atď....? Oni si nechcú pomôcť k trvalejšiemu vzťahu, chcú len uspokojiť svoje sexuálne potreby.
 

On to

nepochopí, bigotný človek..
 
Hodnoť

 

to vieme už dávno, že za znásilnenia môžu ženy.
v záujem odstránenia utrpenia mužov by mal štát uzákoniť povinnosť žien poskytovať mužom sex na požiadanie, prípadne za regulované ceny.
a nezabúdajme ani na odstránenie diskriminácie - žena nesmie mať právo si vyberať.
 


Najčítanejšie na SME Žena