SME
Štvrtok, 9. júl, 2020 | Meniny má LujzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zdravá vagína sa čistí sama. V čom vám klame reklama o intímnej hygiene? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Článok som síce nečítal, lebo k vagíne mám iný vzťah než vlastnícky, ale hlavne ma zaujal podtitulok "Mnohé produkty sú najmä výhodný biznis". Tak toto by malo byť vytesané do kameňa a osadené na námestí v každej obci ....
 

 

Vôbec to tak nie je a stalkuj si inú.
 
Hodnoť

 

Samočistiaca vagína - to znie zábavne :-).

Vážne: hovorí sa, že všetko, čo je zdravé (napr. pokožka) sa vyrovná s vonkajšími vplyvmi...že nie sú nutné mydlá, voňavky, kozmetika. V dnešnej dobe si to neviem celkom predstaviť.

Mal som kamaráta, o dosť staršieho...obyčajný , ale múdri a originálny týpek. Ten tvrdil, že žena má mať prirodzený pach (nebudem napočítavať čo všetko tam má byť).

A pamätná je jeho teória o "najlepšej súloži". Vraj najlepšie je ženu prekvapiť odzadu, keď na pravé poludnie v lete okopáva kukuricu. Mal na mysli ženy v niekdajšom oblečení, viacvrstvové sukne/spodničky či čo tam všetko bolo...iste, bez zbytočných gatiek. Vraj vtedy je vagína v tej správnej kondícii: spotená, horúca, rozčvachtaná...atď. Živo si ho viem predstaviť ako takto v širáku práši roľníčky či družstevníčky. Vraj hneď rýchlejšie okopávajú :-).

Mydlo, voňavky - to je rúhanie sa (citujem).
 

 

To "múdri" sa mi podarilo...múdry. Pach maštale je vraj afrodiziakum:-))
 

 

Mozno tak pre dobytok :)
 

 

Nie, vraj pre "tuhých" chlapov :-)). Ja taký asi nie som.

Mimochodom: mimoriadne estetická fotka. Skutočne pekné. Gratulujem k výberu.
 

 

V Rossmanne predavaju zenske hygienicke potreby z vonou citronu. Tak mi napadlo, ze ryba a citron k sebe pasuju :) (joke)
 
Hodnoť

 

ano vagina je samocistiaca asi pre niektorych velky objav. chodte uz prec zo sekcie zeny, nemate tu co robit, len sproste a urazajuce komentare tu produkujete, diskutujte si o impotencii a svojich smrdnutych vtakoch
 
Hodnoť

Marketing na akykolvek produkt

je o presvedčení zákazníka, že daný produkt potrebuje, že existencia bez produktu predstavuje menej plnohodnotný život. Týka sa to absolútnej väčšiny produktov krížom cez všetky oblasti života.
Keď lenivosť a hlúposť populácie dosiahne kritickú hodnotu, vzniká konzumna spoločnosť.
V súčasnosti sa nasa civilizácia nachádza na jej vrchole.
Ľudia sú na najlepšej ceste prestať vnímať vlastnými zmyslami chuť, vôňu a štruktúru reálneho sveta a sú pripravení ju vnímať cez výrobky.
 
Hodnoť

Mienkotvorný denník,

investigatíva, strážni psi demokracie, bojovníci proti extrémizmu a neslobode.
Vedel som, že SME sa oplatí predplatiť. Ďakujem. Som dojatý.
A teraz niečo o farbe, tvare a konzistencii zdravých výkalov, to na titulke nebolo už hádam dva týždne...
 
Hodnoť

 

Škoda, článok ani náznakom nespomína, že absencia pubického ochlpenia je jednou z príčin vaginálnych problémov. Každý gynekológ to potvrdí. Lenže, tak ako v článku je spomínaný premyslený biznis, tak je do tohto biznisu zapletená aj značka Gilette.
 


Najčítanejšie na SME Žena