SME
Utorok, 20. august, 2019 | Meniny má Anabela

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Lesbické matky sa nechcú vzdať rodičovstva, deti vychovávajú aj na Slovensku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mila redakcia, este v kategoriach Sport a Auto chyba zopar clankov o homosexualoch.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

...nie som si istý, či na sme.sk, ale
Navrátilová povedala áno. V New Yorku si vzala dlhoročnú priateľku - http://sport.pravda.sk/tenis/c...

Gay auto roka 2012? Víťazom sa stáva Citroën (foto) - http://style.hnonline.sk/auto-...

... snáď nepochybuješ, že v každej oblasti sa všetko týka aj homosexuálov, prečo by aj nie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Žiadna žena sa nebude pýtať ani teba a ni nikoho, či chce mať dieťa, a byť matkou.

Ako píšeš, dieťa je dar,ale dieťa musí byť aj chcené, a milované, a to platí aj o lesbách a gayoch, ktorí chcú byť rodičmi svojich detí, a teda právo na to byť otcami a matkami majú, a môžu si ho uplatniť kedykoľvek, rovnako ako teba sa nikto nebude pýtať, ani sa nepýta, či chceš mať deti, a či ich budeš mať, ak sa rozhodneš, tak budeš mať, lebo budeš chcieť, a možno aj už máš, a tiež sa ťa nepýta nikto, prečo ho máš, a či si ho chcel,a ako si si ho vlastne zabezpečil...

Teda spôsob ako mať dieťa nestojí na to, či si ho niekto "kúpi", tento pseudo postoj o kúpe a komodite je bezcenný, výsledkom je vždy len dieťa, ktoré chce milujúca matka alebo otec, a sú biologickými rodičmi, a toto nemôže spochybniť nikto, ani ty, a nič na to menení ani fakt, že aj heterosexuálne dvojice muža a žena, ako pár, manželia, môžu využiť rovnaké možnosti napr umelého oplodnenia.

... s božím požehnaním... môžeš vieš čo..., mnohí to božie požehnanie považujú aj práve umelým oplodnením, že to dieťa je darom od boha, iným ako prirodzeným, ale darom, a božím, neprivlastňuj si Boha a jeho požehnanie, nie si ani hovorca Boha, aby si vedel, čo ten Boh chce a nechce.

NIKTO, kto žije v homosexuálnom páre sa nevzdáva a ani nemá prečo vzdávať sa "možnosti" splodenia, lebo jedine ženy, a teda aj lesby môžu nielen počať, a vynosiť, ale najmä porodiť dieťa, a teda nejde o splodenie, ale porodenie.

Nechci začať debatu o tvz. nepoškvrnenom počatí...

Píšeš nezmysly, ktoré sú mimo reality, pletieš si pojmy, základné veci, a svoje pojmy, vymyslené obrazy, ktoré v praxi, v bežnom živote, v každodennej realite neexistujú, a tu ťa neospravedlňuje to, čo si TY myslíš, neznalosť neospravedlňuje (... kde si došiel k téze o právach na otcovstvo pre homo mužov cez adopcie....? Azda homosexuálni muži nemôžu byť biologickými rodičmi svojich detí...? Ale no ták....)

Úplne deformuješ realitu s vlastnými výkladmi, ale máš to márne, zbytočne si vsugeruješ niečo, čo nie je.

Opakuješ rétoriku predreferendovej hystérie, degraduješ ľudí, ktorí chcú byť rodičmi, urážaš ich status rodičov, a vysmievaš sa ich deťom.

Odvolávanie na Škrípeka ťa profiluje, a je jasné, akým smerom sa uberá tvoje videnie a chápanie vecí..., ale žiaľ, vy niektorí sa len sebaklamate, a potom po čase budete sklamaní a frustrovaní, že vás nikto neberie vážne.
Ak sa chceš odvolávať na nejaké "právne predpisy", skús si ich najprv naštudovať, ale cituj.

Je úžasné, ako si protirečíš s údajný referendom, ak nevieš o nejakých právach na dieťa pre LGBTI ľudí, a pritom si išiel hlasovať za zákaz adopcií, kde to právo upieraš dvojici, ale netrápi ťa, že homosexuáli si adoptovať deti môžu ako jednotlivci.

No, ale zistili ste, ako dopadlo referendum...., fiaskom pre teba a tebe podobným.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Žena