SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Veľký horoskop na rok 2013

Čo vás čaká a čo vás neminie v novom roku 2013. Prinášame vám horoskop pre každé znamenie od našej veštice Giny.

Baran

baran.jpgRok 2013 bude pre vás očistný. To znamená, že máte šancu zbaviť sa všetkého, čo už nespĺňa svoj účel a prehupnúť sa do novej životnej fázy. Zmeny, ktoré prichádzajú, príjmite pozitívne, dejú sa pre vaše dobro, aj keď spočiatku to tak možno nemusí vyzerať. Netreba sa nechať odradiť prvotnými ťažkosťami a výsledok bude napokon vynikajúci.

Láska: Zistíte, že v láske je zbytočné hľadať ideál a naučíte sa človeka, ktorého milujete prijímať nielen s jeho kladmi, ale aj zápormi. Inak vám hrozí, najmä ak žijete v dlhodobejšom vzťahu, kríza. Záleží len na vás či sa rozhodnete zostať alebo odísť, treba si však uvedomiť, že harmónia v partnerstve nespočíva len v tom, že žijeme bez konfliktov, ale aj v umení vysporiadať sa s protikladnými názormi toho druhého. Ak túto lekciu zvládnete, posuniete sa vpred na úrovni vzájomného porozumenia.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: Počas tohto roka budete potrebovať dosť fyzických síl, preto by ste mali začať čím skôr preventívnou zdravotnou prehliadkou. Aj keď sa cítite dobre, nikdy nemôžete vedieť, či sa vo vašom tele neskrýva nejaký zárodok chorobného procesu. Pozor si treba dávať na zápalové ochorenia, ktoré, ak zanedbáte, môžu prerásť do chronického štádia. V chladnejšom počasí je dobré mať nohy a krížovú oblasť v teple. Ak uvažujete o počatí potomka, nádej na splnenie vašej túžby sa črtá v prvej polovici roka.

Peniaze: Vo finančnej oblasti bude náročnejšia prvá tretina roka. Vtedy sa budú rodiť nové projekty, možno sa rozhodnete zmeniť zamestnanie alebo podnikať v novej oblasti. Každopádne je to ideálna príležitosť na vymanenie sa z nefunkčného stereotypu, ktorý vás už dlhší čas neuspokojoval. Dôležité je však vysporiadať si najprv resty z minulosti. Nové príležitosti vám možno spočiatku dajú zabrať, ale ak budete vytrvalí a nezľaknete sa počiatočných ťažkostí, odmena na seba nenechá dlho čakať.

Skryť Vypnúť reklamu

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Býk

byk.jpgRok 2013 vás bude viesť k tomu, aby ste začali citlivejšie vnímať seba aj ostatných. Začnete viac počúvať svoj vnútorný hlas, prehĺbite si intuíciu a získate schopnosť lepšie rozlíšiť čo je pre vás v živote dobré. Križovatky, na ktorých sa ocitnete, budú od vás vyžadovať rázne rozhodnutia. Otáľanie nie je na mieste, prišiel čas nových príležitostí, ktoré treba využiť. Stačí len nabrať trochu odvahy.

Láska: V láske vás čaká rok zmien. Ak patríte k mladším ročníkom, je možné, že prídu nečakane, možno trochu dramatickejšie ako by ste si želali. Nech sa už udeje čokoľvek, nemá zmysel s tým bojovať. Aj keby malo ísť o uzavretie vzťahu, ktorý bol už dlhší čas v kríze. Tam, kde sa nejaké dvere zatvárajú sa vždy iné otvárajú, preto si netreba zúfať. Láska na vás čaká tam, kde to možno najmenej očakávate. Ak žijete v stabilnom partnerstve, nemáte sa čoho obávať. Čakajú na vás samé príjemné prekvapenia.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: Ak trochu popracujete na svojej kondícii, môžete očakávať v oblasti zdravia zdar vecí a ľahkosť bytia. Starostlivosť o telo by ste mali vziať pevne do svojich rúk a možno aj popremýšľať o nových možnostiach ako na sebe niečo vylepšiť. Možno je načase vyskúšať nový druh športu, dopriať si ozdravné wellness procedúry alebo zaradiť do svojho bežného programu čokoľvek, čo vás povzbudí a osvieži. Ak sa však rozhodnete pre adrenalínovú zábavu, dávajte si pozor na úrazy. Aj keď je šťastie na vašej strane, netreba ho pokúšať.

Peniaze: Začiatkom roka budete stáť v pracovných záležitostiach na rázcestí a vyberať si z viacerých možností. Netreba sa báť urobiť rozhodnutie, lebo nech už sa rozhodnete akokoľvek, máte dostatok síl kráčať po vami zvolenej ceste do úspešného konca. Nebojte sa rozšíriť svoj obzor, nové príležitosti len čakajú na to, kým ich objavíte. Je dosť možné, že na konci procesu hľadania nájdete povolanie, ktoré vás bude nielen živiť, ale aj baviť. Bude to niečo, čo budete robiť naozaj s chuťou.

Skryť Vypnúť reklamu

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Blíženec

blizenci.jpgPočas tohto roka sa budete učiť predovšetkým cez vzťahy. Zistíte, že správanie druhých pre vás môže fungovať ako zrkadlo. Udalosti vás budú tlačiť k tomu, aby ste viac vyliezli zo svojej ulity a otvorili sa svetu. Nemá zmysel stavať si okolo seba obranný múr. Keď ho zbúrate, bude sa vám lepšie dýchať a potom môžete bez obáv vykročiť dopredu s otvoreným srdcom.

Láska: V láske prejdete skúškou úprimnosti. Nebojte sa odhodiť všetky masky a buďte sami sebou. Nemá zmysel na čokoľvek sa hrať, čím budete k partnerovi úprimnejší, tým väčšiu podporu od neho získate. Samozrejme, ak žijete s tým pravým. Ak je váš vzťah založený viac na materiálnom zabezpečení ako na láske, stane sa pravý opak. Vaša úprimnosť možno vyhrotí tento rozpor a vy sa rozídete. V tom prípade však nemáte čo ľutovať, lebo vzápätí na to vám do cesty príde niekto, pri kom môžete byť konečne takí, akí v skutočnosti ste.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: Od začiatku roka do Veľkej noci vás môžu potrápiť menšie zdravotné ťažkosti. Budete sa cítiť ako na húsenkovej dráhe, raz vám bude lepšie, potom zase horšie. Ak nebudete problémy zametať pod koberec, ale odhodláte sa k ich riešeniu, môžete už v letných mesiacoch očakávať pozitívne vylepšenie. Rok 2013 je mimoriadne naklonený všetkým ženám, ktoré sa už dlhší čas usilujú o splodenie potomka. Ak vyhľadajú pomoc odborníka, majú veľkú nádej na splnenie svojich prianí.

Peniaze: Vo finančnej oblasti by ste sa mali dočkať najneskôr okolo jarného slnovratu pozitívnej správy, ktorá vám prinesie príjemné vylepšenie vašej súčasnej situácie. Netreba čakať zázraky, ale aj menšia finančná čiastka určite poteší. Rok 2013 vám prináša viaceré príležitosti na odborný aj hmotný rast, záleží len na vás ako sa k nim postavíte. Úspech bude podmienený vaším tímovým duchom a komunikačnými schopnosťami. Využite v pracovnej sfére svoj prirodzený šarm a zbytočne neotáľajte tam, kde sa treba rýchlo rozhodovať.

Skryť Vypnúť reklamu

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Rak

rak.jpgPočas celého roka 2013 ste pod vyššou duchovnou ochrannou. Ak vás aj postretnú nejaké prekážky na ceste, nemali by zásadným spôsobom narušiť vašu sebadôveru. Veď na prekonávaní ťažkostí sa ako ľudia najviac učíme. Vaša citlivosť by pre vás nemala byť brzdou, práve naopak, vďaka nej môžete lepšie rozumieť sebe aj svetu.

Láska: Aj keď sex nemusí byť to najdôležitejšie na čom stojí a padá vzťah, v roku 2013 si uvedomíte, že je veľmi príjemné žiť s niekým, kto vás nepriťahuje len duševne, ale aj fyzicky. V sexualite máte šancu objaviť nový rozmer, zistíte, že aj fyzická láska má v sebe obrovský duchovný potenciál. Základným predpokladom je vernosť, len ak sa s vami partner cíti bezpečne, môže vám dať bezvýhradnú lásku. Ak by ste podľahli pokušeniu striedať sexuálnych partnerov, nemusí sa vám to vyplatiť.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: Nosíte si v sebe staré nedoliečené neduhy? Pozor, aby vám neprerástli do chronických stavov. Preto ak vás niečo dlhší čas pobolieva, počúvajte svoje telo a podajte mu pomocnú ruku. Obozretní by ste mali byť aj v otázkach duševného zdravia. Ak vás už dlhší čas trápia depresívne nálady a vy sa im nedokážete ubrániť, je čas na návštevu psychológa. Telesné a duševné zdravie sú spojené nádoby, ak nefunguje jedno, po čase si to odnesie aj druhá oblasť. Vnímajte svoj organizmus ako jednotný celok.

Peniaze: V prvej polovici roka sa budete potýkať v pracovno-finančnej oblasti s viacerými prekážkami, ktoré vás možno budú trochu vyčerpávať, ale po čase sa vám ich podarí úspešne zdolať. Možno si budete musieť viac nakloniť niekoho, kto vám šéfuje alebo doplniť vzdelanie. Každopádne na konci tohto procesu zistíte, že to čo bolo pre vás možno spočiatku nepríjemné, vás výrazne posunulo vpred. Naučíte sa prekonávať sami seba, možno sa aj vysporiadať s vlastnou lenivosťou, čo rozhodne nie je na škodu.

Skryť Vypnúť reklamu

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Lev

lev.jpgRok 2013 je pre vás rokom výrazného duchovného rastu. To čo sa vám počas neho prihodí vás prinúti postaviť sa zoči voči skrytým strachom, ktoré v sebe nosíte. Máte v sebe srdce odvážneho bojovníka a práve to vám pomôže vymaniť sa z ťažkostí, ktoré ste si v minulosti sami vyrobili. Prevezmete plnú zodpovednosť za svoje šťastie a určite to neoľutujete.

Láska: Najneskôr do jari by vás mala zastihnúť nečakaná udalosť, ktorá rozjasní váš život na dlhší čas. Možno sa vám podarí splodiť potomka, príde ponuka na nové lepšie bývanie alebo sa stane niečo iné, čo prinesie príjemnú zmenu vo vašom partnerskom živote. Veľkú nádej na zlepšenie majú aj vzťahy, kde už láska takmer vyhasla, ale iskierka z nej ešte predsa len tlie vo vašom srdci. Šancu na šťastnú zmenu majú aj beznádejne sklamaní ľudia, ktorí žijú dlhší čas sami. Zrazu zistia, že sa ešte oplatí veriť svojim citom.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: Počas celého roka by ste sa mali vyhýbať prehnanej psychickej záťaži. Nervová sústava človeka znesie len určité množstvo podnetov. Ak ich je príliš, hrozí, že narušia vašu vnútornú rovnováhu, čo sa časom môže prejaviť nielen zvýšenou podráždenosťou, ale aj oslabenou imunitou a inými zdravotnými problémami. Dôležité je aktívne pristupovať k otázkam zdravia. Keď vám lekári objavia niečo v tele, nespoliehajte sa len to, že vás dajú do poriadku, priložte aj vy ruku k dielu a zmeňte k lepšiemu svoj životný štýl.

Peniaze: V profesionálnej sfére pocítite novú vlnu entuziazmu, čo môže čiastočne súvisieť aj s pozitívnymi zmenami vo vašom súkromnom živote. Ak ste v minulosti zbytočne vynakladali energiu do projektov, ktoré neboli finančne výhodné, teraz máte šancu zmeniť to. Ale len ak nájdete v sebe dosť odvahy na to, aby ste sami seba uvideli v novom svetle. Strach je škodlivá emócia, ktorá odoberá energiu. Ak chcete napredovať, budete sa jej musieť raz a navždy zbaviť. Máte na to dosť kreativity aj vytrvalosti, stačí len chcieť.

Skryť Vypnúť reklamu

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Panna

panna.jpgPočas roka 2013 budete mať viacero dôvodov na radosť. Nečakané zázraky sa síce neudejú, ale každé úsilie, ktoré vynaložíte, bude odmenené úspechom. Potešenie prichádza na všetkých frontoch, či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti. Zistíte, že najväčšie šťastie je v maličkostiach. Každý, aj na prvý pohľad obyčajný deň, skrýva v sebe zázrak, a vy sa ho naučíte vnímať.

Láska: Vaším blízkym záleží na vašom šťastí. Bohužiaľ, niekedy práve preto strkajú nos aj tam kam netreba - do vášho súkromného života. Ak sa vás bude snažiť niekto ovplyvniť svojimi názormi, dajte si pozor, aby ste pritom nestratili sami seba. K partnerovi sa správajte lojálne, nerozoberajte s druhými jeho slabosti. Určite by sa vám nepáčilo keby robil niečo podobné vám. Prípadné nezhody sa vám podarí zvládnuť kladnou nenásilnou energiou, ktorej máte tento rok dostatok.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: V chladných zimných mesiacoch si dávajte pozor na zápalové ochorenia, neprepínajte svoje sily a myslite na prevenciu. Ak dlhší čas otáľate s návštevou lekára, hoci vás trápia chronické bolesti, mali by ste prekonať strach a odhodlať sa situáciu riešiť. Keď sa postavíte k svojmu zdraviu zodpovedne, letné dovolenkové mesiace by ste si už mali vychutnávať pri plnom zdraví a sile. Fyzická pohoda sa pozitívne odzrkadlí aj na vašom psychickom stave.

Peniaze: Zarábať si peniaze činnosťou, ktorá nám neprináša duchovné naplnenie a radosť zo života, je bohapusté mrhanie energiou. Popremýšľajte kde by ste mohli lepšie uplatniť svoj prirodzený talent, príležitosť sa určite nájde. Zároveň však nezabúdajte na to, že nielen prácou je človek živý. Ak si v zápale snaženia naložíte na chrbát viac ako unesiete, ponesiete nepríjemné následky. Vaša cesta je vo vyrovnanom úprimnom snažení, ktoré by malo byť v harmónii s vaším súkromím. Každé napätie vyvažujte relaxom a cieleným uvoľnením.

Skryť Vypnúť reklamu

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Váhy

vahy.jpgRok 2013 vás donúti vydolovať zo seba skryté rezervy. Zistíte, že v krízových situáciách je najlepšie spoliehať sa sám na seba a nezaťažovať druhých prehnanými očakávaniami. Nikto nie je povinný starať sa o vaše šťastie, zodpovednosť za svoj život máte len vo svojich rukách. Toto poznanie vás oslobodí a privedie k novým možnostiam rozvoja.

Láska: Zistíte, že základom dôvery vo vzťahu je vlastná sebadôvera. Ak neveríte sebe, nemôžete veriť ani druhému. Keď pochopíte, že každý rozpor vo vzťahu treba riešiť najprv vo svojom vnútri, situácia sa prejasní a zmení k lepšiemu. Udalosti v láske vás povedú k väčšej zodpovednosti predovšetkým voči sebe. Vzťah sa nedá budovať na potláčaní prirodzeným potrieb, potrebujete si nájsť partnera, ktorý sa k vám hodí a umožní vám žiť v harmónii. Či je to ten, s ktorým už žijete, zistíte, ak nahliadnete do svojho vnútra.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: Vaše telo vám možno naznačí, že treba zmeniť niektoré zlozvyky, ktoré ho dlhodobo oslabovali. Ak to nedokážete sami, pomôže vám odborník. Možno sa odhodláte k zmene stravovania alebo prestanete fajčiť. Pri športe aj v každodennom živote by ste si mali dávať pozor, hrozia vám úrazy z nepozornosti. Psychické preťaženie sa môže prejaviť bolesťami hlavy, preto ak cítite napätie, treba ho uvoľniť relaxáciou. Zmeny v životnom štýle by mali smerovať k vylepšeniu metabolizmu a povzbudeniu lymfatického systému.

Peniaze: Ak sa vám vo finančnej oblasti pripomenú resty z minulosti, nerobte si starosti. Vyrovnanie starých dlhov je dôležité pre vaše ďalšie napredovanie. Keď sa ich zbavíte, bude sa vám nielen ľahšie dýchať, ale aj plánovať do budúcna. Možno sa rozhodnete pre novú formu sporenia alebo inú formu zveľadenia majetku. Tak či tak vás čaká zmena k lepšiemu. Vyvarujte sa márnotratnosti a prílišnej lakomosti. Oboje by vás zbytočne zväzovalo.

Skryť Vypnúť reklamu

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Škorpión

skorpion.jpgV roku 2013 máte nádej, že sa vám vyplnia priania z minulosti. Možno pritom zistíte, že to po čom ste túžili neprináša len radosť, ale aj nové starosti. Prijmite ten proces s pokorou, všetko čo sa deje, je len istá fáza vývoja. To čo bude spočiatku vyzerať náročne, časom prerastie do nových zabehnutých koľají, chce to len trochu trpezlivosti.

Láska: Váš partnerský život sa môže ocitnúť v novej rovine. Možno to ovplyvní nová práca vášho partnera, nová pôžička, ktorú si spolu zoberiete alebo iné nové okolnosti. Každopádne si bude treba zvyknúť na to, že váš spoločný život sa čiastočne zmení. Kto chce zarábať viac peňazí, nemôže sa čudovať, že tým utrpí jeho súkromie. Netreba však situáciu vidieť čierne, hľadajte nové formy harmónie. Nezadaní sa môžu tešiť na nové perspektívne známosti. Celý rok bude plný rôznych prekvapení.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravie: Pokiaľ ide o zdravie, náchylnejšie na ochorenia by ste mali mať horné časti tela – dýchacie cesty, hrdlo a oblasť hlavy. V zimných mesiacoch sa oplatí chrániť sa primeraným oblečením. Riziko nachladnutia hrozí do Veľkej noci, potom by ste sa už celkovo mali cítiť lepšie. V druhej polovici roka by si mali dávať na seba pozor ľudia náchylní na reumatické bolesti a iné bolesti končatín a kĺbov. Primeraný mierny pohyb v kombinácii so striedmou životosprávou je tá najlepšia prevencia.

Peniaze: Aj keď prvá polovica roka 2013 môže byť pre vás v pracovno-finančnej oblasti náročnejšia, tlak, ktorý pocítite, vás má doviesť k výhodnejším a zaujímavejším možnostiam zárobku. Netreba sa ničoho obávať, budete mať dostatok energie na zvládnutie nových príležitostí, ktoré na vás čakajú. Idealizmus nie je na mieste, treba sa držať zdravého rozumu a spoliehať na vlastné sily. Ak ostanete stáť pevne nohami na zemi, môžete dosiahnuť už v pomerne krátkom čase veľmi slušný výsledok.

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Strelec

strelec.jpgRok 2013 bude pre vás rokom nových zaujímavých kontaktov. Možno sa trochu zmení okruh vašich priateľov a známych. Ľudia, ktorí prídu do vášho života, prinesú so sebou nové príležitosti, ktoré vám umožnia lepšie využiť svoj potenciál a objaviť v sebe skryté rezervy. Nová inšpirácia prichádza nielen v pracovnej ale aj súkromnej rovine.

Láska: Veľká vášeň sa môže prebudiť vo vzťahoch, ktoré pre vás donedávna fungovali len v priateľskej rovine. Jedného dňa zistíte, že okrem priateľstva je v nich niečo viac. Príval silných citov povedie vo viacerých prípadoch k počatiu potomka. Ak dieťa nie je vašou prioritou, mali by ste myslieť na vhodnú antikoncepciu. Dlhodobé vzťahy môžu zažiť určité ohrozenie zvonka. Možno budete pokukovať po novom vzrušujúcom objekte, v takom prípade sa treba pripraviť na následky v podobe citovej krízy.

Zdravie: Začiatok roka by mal byť v oblasti zdravia bezproblémový. Nové príležitosti, ktoré vám život prinesie, vás nadchnú a vy pocítite neobvyklý príval energie. Z ničím by ste to však nemali preháňat, ani s prílišným nadšením. Ak si budete nakladať na chrbát viac ako unesiete, hrozia vám choroby z preťaženia. Začne sa to oslabením imunity a bude to pokračovať rôznymi neduhmi. Aby ste zvládli aktívny životný štýl, ktorý ste si sami vybrali, bude sa treba zmobilizovať a venovať trochu viac času pohybu a relaxu.

Peniaze: Hneď začiatkom roka očakávajte pozitívne zlepšenie v profesionálnej sfére. Pravdepodobne pôjde o výsledok dlhodobého snaženia z minulosti, niečo, čo ste už dlhší čas chceli uskutočniť, len ste na to nemali vhodné podmienky. Okolnosti sú vám naklonené, osud vám podáva pomocnú ruku, ktorú by bolo škoda odmietnuť. Stojíte na začiatku mimoriadne tvorivého obdobia, ktoré prinesie okrem úspechu aj novú záťaž. Aby ste ju zvládli, treba myslieť na svoju kondíciu, aby ste mali dostatok energie.

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Kozorožec

kozorozec.jpgV tomto roku zistíte, že nie je možné mať všetko v živote pod kontrolou. Niektoré záležitosti jednoducho neovplyvníte a vám neostane nič iné len ich akceptovať. Postavte sa k týmto výzvam s uvoľnenou mysľou, priveľa svedomitosti a lipnutie na určitých zabehnutých spôsoboch myslenia by vás zbytočne brzdilo. Naučte sa brať život s väčšou ľahkosťou.

Láska: Tento rok možno doriešite záležitosti, ktoré vás trápia z minulosti. Očistný proces, ktorým prechádzate, môže byť záťažový, ale vo finále bude pozitívny. Stačí nechať udalostiam trochu voľnejší priebeh a nevyvolávať v partnerskom vzťahu zbytočné spory. Zmena, ktorou prechádzate je potrebná, či už ide o vyčistenie starých sporov alebo hľadanie novej formy spolužitia. Ak žijete bez partnera ako singel, máte veľkú nádej na nový zaujímavý vzťah, ktorý rozjasní váš život na dlhší čas.

Zdravie: Ak vás tento rok zaskočia nečakané zdravotné ťažkosti, je to znak toho, že by ste mali život brať s väčšou ľahkosťou a odbúrať zo svojho vnútra zbytočné napätie. Keď sa naučíte prijímať život taký aký je bez výhrad, zažijete nový pocti ľahkosti, ktorý sa pozitívne odzrkadlí na vašom trávení, lepšej pohyblivosti aj lepšej psychickej kondícii. Svoj zdravotný stav máte pevne v rukách, záleží len na vás či sa vám ho podarí posúnúť k lepšiemu alebo ostanete v starých zabehnutých koľajách.

Peniaze: Chcete si tento rok výrazne polepšiť v oblasti financií? Použite svoj intelekt a počúvajte múdre rady skúsených. Vo vašom úsilí vám pomôže objektívny pohľad na vec, preto je lepšie poradiť sa s ľuďmi, ktorým dôverujete. Ak budete podpisovať nové pracovné zmluvy alebo čokoľvek právneho charakteru, dajte si dobrý pozor na skryté úskalia, ktoré môžu byť v danom dokumente uvedené mikroskopickým písmom. Opatrnosť by však nemala prerásť do prílišnej úzkostlivosti, v takom prípade by vám urobila medvediu službu.

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Vodnár

vodnar.jpgUdalosti tohto roka vás povedú nenásilne na ceste k väčšej vnútornej spokojnosti. Nový pocit pokoja, ktorý v sebe objavíte, by vám mal vydržať na dlhšie obdobie a byť pre vás impulzom k duchovnému vývoju. Potešíte aj svojich blízkych, lebo čím je človek spokojnejší, tým lepšie sa žije aj tým, ktorí s ním prichádzajú do styku.

Láska: Nový príval lásky k vám prichádza príjemnou harmonickou cestou. V prvej polovici roka sa môžete dočkať aj počatia dieťaťa. Dlhodobejšie vzťahy prežijú obdobie citového naplnenia, tie nové budú vznikať nenásilne, väčšinou z už existujúcich priateľstiev. Máte veľkú šancu zažiť novú, hlbšiu formu porozumenia, ktorá u vás prerastie do vyššej formy lásky, založenej na nesebeckom ušľachtilom princípe. Užite si toto pekné obdobie s otvoreným srdcom a veľmi nešpekulujte, lebo rozum a láska nejdú príliš dokopy.

Zdravie: V roku 2013 prichádza karmické vylepšenie vášho zdravotného stavu. To znamená, že neduhy, ktoré vás už dlhší čas trápili, sa môžu akoby zázrakom vyliečiť. Celkom zadarmo to, samozrejme, nebude, treba sa naučiť počúvať signály tela a žiť v súlade s jeho potrebami. Vývoj vás vedie k celkovo väčšej harmónii, nielen na fyzickej, ale aj psychickej úrovni. Okolo Veľkej noci si dávajte pozor na zápalové ochorenia, počas dovolenky zbytočne neriskujte. Inak sa môžete tešiť na príjemnú pohodu.

Peniaze: Mnohí vodnári sa budú usilovať postúpiť na rebríčku kariéry o stupienok vyššie. Ak máte v sebe vodcovské schopnosti, dostanete možnosť využiť ich a rozvíjať. V profesionálnej oblasti máte nad sebou po celý rok vyššiu ochranu, to znamená, že osud vás posunie tam, kde to pre vás bude najlepšie. Nachádzate sa v procese vytvárania budúcnosti, to znamená, že základy, ktoré si tento rok postavíte, budú mať dlhodobé následky na udalosti v nasledujúcich rokoch. Preto sa treba k tomuto procesu postaviť zodpovedne.

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Ryby

ryby.jpgRok 2013 vás postaví pred osudové rozhodnutia v láske. Ak ste v minulosti boli citovo nenaplnení, s týmto stavom bude raz a navždy koniec. Čakajú vás nové krásne vzťahy, väčšia samostatnosť vo financiách a viac sebaistoty. Naučíte sa stáť pevne na vlastných nohách a tento nový pocit vám umožní vidieť život z tej lepšej stránky.

Láska: V oblasti partnerských vzťahov prichádza obdobie spravodlivého vyrovnania. Ak ste doteraz zametali pod koberec to čo sa vám nechcelo riešiť, okolnosti vás donútia zmeniť tento stav a vyniesť na svetlo staré krivdy, ktoré potrebujú preliečiť. Netreba sa pritom ľutovať, duchovná lekcia, ktorá je v tejto skúsenosti obsiahnutá, vedie k vnútornej očiste, ktorú ste už dlhšie potrebovali. Po jej ukončení budete mať srdce dokorán otvorené novým možnostiam, či už v súčasnom alebo v budúcom vzťahu, to bude záležať len na vás.

Zdravie: Potrebujete peniaze ako soľ, ale to neznamená, že by ste mali prepínať svoje sily na úkor zdravia. Práca vám ani nevyrieši citové rany, nemala by byť prostriedkom úniku od reality. Ak sa vyhnete workoholizmu, bude to to najlepšie, čo môžete pre svoj fyzický aj duševný stav urobiť. Hľadajte v živote harmóniu. Počas roka 2013 môže byť ohrozená panvová oblasť a oblasť hlavy, na orgány v tejto oblasti si preto treba dať zvýšený pozor. Ak budete dostatočne oddychovať, s každým neduhom si hravo poradíte.

Peniaze: Do roku 2013 si prenesiete finančné resty z minulosti. Možno vás trochu potrápia staré dlhy, tento stav však nepotrvá večne. Už v jarných mesiacoch sa dočkáte pozitívneho zlepšenia. Osud vás privedie k novej možnosti podnikania alebo inej zaujímavej príležitosti. Ak budete mať oči a uši otvorené a budete prístupní pozitívnym zmenám, je veľmi pravdepodobné, že sa nielen zbavíte starých restov, ale dokonca sa prehupnete do novej fázy hojnosti, v ktorej budete zveľaďovať svoj majetok.

Denný horoskop

Týždenný horoskop

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Žena

Inzercia - Tlačové správy

 1. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 5. Päť chýb pri zateplení strechy
 6. Vitajte v postapokalyptickom svete
 7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
 2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
 3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 4. Úprava osobného motorového vozidla
 5. Important information for Brazilians living in Slovakia
 6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
 7. Vitajte v postapokalyptickom svete
 8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
 9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
 10. Päť chýb pri zateplení strechy
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 145
 2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 561
 3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 342
 4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 546
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 815
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 717
 7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 619
 8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 369
 9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 173
 10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 165
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Stĺpček Osmelené

Odporný boj o maternice sa nekončí. Dáme si polročnú pauzu a začneme odznova

Záborská avizuje, že sa nevzdáva.

Soňa Jánošová
Ilustračné foto.
Dobré ráno

Dobré ráno: Prvé dni po pôrode ovplyvnia celý život, aj tak delíme matky od detí

V roku 2018 sa na Slovensku narodilo predčasne štyritisíc detí.

Podcast Dobré Ráno.
Ženy po oslobodení koncentračného tábora Bergen-Belsen, 1945, ilustračná fotografia