SME

Pattinson poskytol prvý rozhovor po škandále Kristen Stewart

Dvadsaťšesťročný herec sa otázkam o svojej bývalej priateľke vyhýbal. Keď bol v rozpakoch, venoval sa zmrzline, ktorú mu moderátor ponúkol ako útechu.

Britský herec Robert Pattinson sa po prvý raz od medializácie nevery jeho expartnerky Kristen Stewart objavil na verejnosti. V pondelok prišiel do New Yorku nakrútiť reláciu The Daily Show, kde poskytol rozhovor.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Moderátor mu na útechu ponúkol zmrzlinu, ktorej sa Pattinson venoval, keď sa chcel vyhnúť otázkam týkajúcim sa jeho bývalej priateľky. Napriek snahe dostať z neho vyjadrenie herec odmietol o Stewart rozprávať a celý čas dokonca nikto nepovedal jej meno.

Odpovedal dvojzmyslami

Napríklad na prvú otázku, ako sa v ostatných týždňoch mal, Pattinson odpovedal: "Ja som si myslel, že to máme pripravené. Mal som pripravený vtip! Všetko bolo naplánované a teraz to je nanič," žartoval.

SkryťVypnúť reklamu

Moderátor pokračoval slovami: "Bojím sa o teba. Si v poriadku?", no Pattinson sa sústredil na svoju roztápajúcu sa zmrzlinu a dvojzmyselne povedal: "Ja doslova neviem, ako sa mám k tomu postaviť."

Následne vyhlásil, že si musí najať človeka, ktorý mu bude pripravovať rozhovory vopred. Keď odmietol reagovať na niekoľko ďalších narážok, moderátor to vzdal a povedal mu, že je mu bez "nej" aj tak lepšie, po čom sa 26-ročný herec usmial.

"Keď si mladý a prežiješ rozchod, zdá sa, že je koniec sveta, ale po prvý raz vidím verejnosť reagovať takýmto spôsobom. Je to šialené!" vyhlásil, na čo Pattinson odpovedal stručne slovom "Je."

Fanúšikovská terapia

Po nakrúcaní Pattinson odišiel do Múzea moderného umenia na premiéru nového filmu z réžie Davida Cronenberga Cosmopolis (2012), v ktorom stvárnil hlavného protagonistu - miliardára Erica Packera. Keď rozdával autogramy, fanúšikom povedal: "Ďakujem vám za to, že ste tu."

SkryťVypnúť reklamu

Po škandále Kristen Stewart sa pritom stiahol do ústrania a hovorilo sa o tom, že túto snímku propagovať nebude. Ako sa však sám vyjadril, veľmi mu na nej záleží a ešte v The Daily Show svojim fanúšikom odkázal, že túži po tom, aby mal Cosmopolis v kinách lepší štart ako mimoriadne úspešný Návrat Temného rytiera (2012).

"Problém je, že ho budú dávať len v šiestich kinách. Bude to ťažké, tak si všetci kúpte aspoň osem lístkov," žartoval. Do slovenských kín film príde 23. augusta.

Škandalózne fotografie

Fotografie, na ktorých sa Kristen Stewart objíma a bozkáva so ženatým 41-ročným režisérom Rupertom Sandersom, sa na verejnosť dostali koncom júna a obaja sa okamžite verejne ospravedlnili.

Pattinson však odišiel z domu, v ktorom so Stewart býval a odvtedy sa s ňou zrejme osobne nerozprával, aj keď jej údajne opitý posielal SMS správy a telefonoval. Oboch ich pritom čaká propagácia ich spoločného filmu Twilight sága: Úsvit - 2. časť, ktorý bude mať v slovenských kinách premiéru 15. novembra.

SkryťVypnúť reklamu

Kristen Stewart spolu s režisérom Rupertom Sandersom

Kristen Stewart filmári nechcú

Kristen Stewart vyškrtli z pokračovania Snehulienky Novú snímku totiž bude režírovať Rupert Sanders, s ktorým mala herečka škandalózny románik.

Americkú herečku Kristen Stewart vyškrtli z pokračovania snímky Snehulienka a lovec (2012), v ktorej si zahrala hlavnú úlohu. Podľa informácií magazínu The Hollywood Reporter sa filmové štúdiá Universal rozhodli namiesto Snehulienke viac venovať lovcovi.

Nový film by mal byť teda venovaný len postave, ktorú stvárnil Chris Hemsworth. Dôvodom takéhoto konania je pravdepodobne škandál okolo Stewart a režiséra filmu Snehulienka a lovec Ruperta Sandersa, ktorí svojím románikom ublížili svojim partnerom a šokovali svet šoubiznisu.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Sanders sa totiž opäť posadí na režisérsku stoličku, a tak sa štúdiá rozhodli z projektu Stewart vyradiť v snahe vyhnúť sa ďalšiemu negatívnemu "prepieraniu" v médiách. O prácu pre pomer filmára s herečkou tak prišiel aj scenárista David Koepp, ktorého najali, aby napísal pokračovanie pôvodného filmu. Keďže sa bude príbeh uberať iným smerom, o scenár sa postará iný autor.

Plačú nad rozliatym mliekom

Románik 22-ročnej Kristen Stewart a režiséra Ruperta Sandersa sa prevalil na verejnosť po tom, ako magazín Us Weekly získal niekoľko fotografií, na ktorých sa herečka bozkáva a objíma so 41-ročným režisérom a otcom dvoch detí. Obaja sa následne verejne ospravedlnili.

"Táto chvíľková nerozvážnosť ohrozila tú najdôležitejšiu vec v mojom živote, osobu, ktorú najviac milujem a rešpektujem - Roba. Milujem ho, milujem ho, veľmi ma to mrzí," uviedla Stewart.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

"Som veľmi nešťastný z bolesti, ktorú som spôsobil svojej rodine. Moja prekrásna žena a nádherné deti sú všetko, čo na tomto svete mám. Milujem ich z celého srdca. Modlím sa za to, aby sme to spoločne prekonali," povedal zas Sanders.

Autor: nš

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Najčítanejšie na SME Žena

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Dovolenka v Egypte: Kde sú pláže pre deti a kde podmorský život?
  2. Čo bude toto leto in?
  3. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  4. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  5. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  7. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  8. Kam smerujú peniaze bohatých?
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 9 049
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 8 656
  3. Kam smerujú peniaze bohatých? 4 928
  4. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú 3 722
  5. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 291
  6. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 2 768
  7. Crème de la Crème štartuje už čoskoro 2 164
  8. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 2 121
SkryťVypnúť reklamu
reklama
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Wall Street - ilustračná fotografia.

Na podvody telekomunikačného giganta WorldCom upozornila whistleblowerka.


Veľvyslanec v Británii a bývalý vrchný veliteľ ukrajinskej armády Valerij Zalužnyj.

K zmene svetového poriadku už prišlo.


Eliška Novotná a 1 ďalší 40

Sledujte s nami online prenos zo zápasu.


1
Branislav Benčat

USA riadi ako ďalší zo svojich neúspešných projektov.


7
reklama
  1. Tomáš Mikloško: 11 vecí, ktoré ničia naše vzťahy – a ako to zmeniť
  2. Tomáš Mikloško: Ako (ne)cítiť svoje emócie
  3. Zuzana Pelaez: O plakaní, čakaní a platení alias o slovenskom, britskom a kolumbijskom zdravotníctve.
  4. Zdravotní Klauni: Posledná klauniáda pre Lenku
  5. Ján Karas: Keď moc nemá tvár: Prebudenie tých, ktorí mlčia na hrane autority a toxického riadenia
  6. Gabriela Sabolová: Ako Aničke takmer zakázali riadiť auto
  7. Liga za ľudské práva: Adriana Mesochoritisová: Dobre mienené rady môžu byť pre ženy v násilných vzťahoch nebezpečné
  8. Matúš Radusovsky: Rôzne druhy medu a ich benefity
  1. Viktor Pamula: Slovenský zväz ľadovej hanby 17 226
  2. Anna Brawne: Pridrahý Robo, nebolo tých klamstiev už dosť? 8 302
  3. Miroslav Ferkl: Stupnica Ficovej nenávisti 8 072
  4. Ivan Čáni: Pobavený Fico ako nevinné batoľa. 7 903
  5. Natália Milanová: Nové záchody na ministerstve kultúry smrdia. Poriadne smrdia. 7 856
  6. Matej Galo: Tibor Gašpar, ste hluchý, nemý, slepý alebo čo? 7 794
  7. Branko Štefanatný: Hráči z KHL nie, Šatan nie! 7 037
  8. Ján Valchár: O Istanbule a vybrakovaných skladoch tankov 5 597
  1. Marian Nanias: X (Röntgenové) lúče, alebo Gama žiarenie? Aký je rozdiel...
  2. Marcel Rebro: Nebezpečný terorista s valaškou a mierumilovný rasista so samopalom
  3. Anna Brawne: Pán minister, to naše zdravotníctvo som už zachránila ja, preto je najvyšší čas, aby ste zo seba prestali robiť šaša!
  4. Roman Kebísek: Štefánikova priateľka Weissová o ňom: Je to dobyvateľ
  5. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  6. INESS: Energetická pomoc – adresnosť v nedohľadne
  7. Věra Tepličková: "I napriek tomu, že ste žena, buďte slušná."
  8. Radko Mačuha: Šmejdi" sa menia. Predražené hrnce nahradili politikou.
SkryťZatvoriť reklamu