SME

Vianočný last minute

Dva dni do Vianoc a vy nemáte nakúpené darčeky, upratané alebo napečené? Ak vás to trošku uteší, nie ste v tom sami. S upratovaním a pečením pomôcť nevieme, ale niekoľko dobrých tipov na vianočný last minute nákup pre vás máme.

Dva dni do Vianoc a vy nemáte nakúpené darčeky, upratané alebo napečené? Ak vás to trošku uteší, nie ste v tom samy. S upratovaním a pečením pomôcť nevieme, ale niekoľko dobrých tipov na vianočný last minute nákup pre vás máme.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pre zdravie a krásu

last_minute_darceky1.jpgIdeálnym darčekom na poslednú chvíľu je balíček krásy. Je úplne jedno, či hľadáte dar pre muža alebo pre ženu, darčekové balenie kozmetiky Vás zachráni. Od cenovo dostupných balíčkov z hypermarketov až po balenia luxusnej značkovej kozmetiky zo značkovej parfumérie - na výber sú rôzne cenové relácie.

SkryťVypnúť reklamu

Pre balíček pre zdravie sa zastavte v najbližšej lekárni. Vitamínová bomba v tabletkách je darček, ktorým vašim blízkym naznačíte, že vám záleží na ich zdraví. Ak uprednostňujú čerstvú formu vitamínov, nič to, aj v lekárni môžete kúpiť liečivú kozmetiku. Z lekárne si môžete priniesť i praktické darčeky - digitálny teplomer, prístroj na meranie tlaku či zvlhčovač vzduchu. To sú zväčša darčeky pre najbližších - o nich viete, aké zdravotné problémy ich trápia.

Z darčekov pre krásku je azda tým najlepším šperk. Ak chcete zainvestovať, navštívte značkové zlatníctvo, no istotne potešíte i kolekciou modernej bižutérie. Prípadne sa vráťte do detstva a skúste nejaký šperk vytvoriť vlastnoručne.

Viac tipov na darčeky na poslednú chvíľu:
Čo darovať na Vianoce - okrem papúč?
Elektronické tipy Milana Gigela zo stránky domacnost.sme.sk

SkryťVypnúť reklamu

Pre potešenie

last_minute_darceky2.jpgRýchlo kúpený a hodnotný dar? Áno - z kníhkupectva. Veď mnohí vydavatelia počítajú s predvianočným trhom, tak ich nesklamte. Ak poznáte čitateľský vkus svojich najbližších, máte o starosť menej - veď knižkami môžete obdarovať takmer každého člena rodiny.

Potešiť môžete i rôznymi drobnosťami - soškami, vázičkami, čajovou súpravou a ak si trúfate, i obrazom. Z tejto kategórie môžete vybrať i drobnejšie bytové doplnky - dekoračné vankúše, obrusy či závesy. No s výberom takýchto darov treba byť opatrný - aby sa nestalo, že obrus či vankúš vyberú vaši hostitelia iba tesne pred vaším príchodom.

Na poslednú chvíľu môžete vybrať i film na DVD či pripraviť prekvapenie v podobe vstupenky na divadelné či filmové predstavenie. Po sviatkoch si darček môžete užiť spoločne s obdarovaným.

SkryťVypnúť reklamu

Pre nerozhodných

Stále váhate? Stále nemáte ten správny darček? Aj obálka, ktorú podarujete ako ultra last minute, nemusí obsahovať iba peniaze. Skúste ich nahradiť nákupnou poukážkou - ponúkajú ich obchody s bytovými doplnkami, knihami, salóny krásy, dokonca i s hračkami. Ak chcete nechať výber celkom na toho, komu obálku dávate, vyrobte si vlastnú poukážku na darček. Na nákup vianočného darčeka sa vyberiete spolu - po sviatkoch. Vtipnou formou prekvapíte a nik nebude sklamaný z prípadne zle vybraného daru.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Najčítanejšie na SME Žena

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Dovolenka v Egypte: Kde sú pláže pre deti a kde podmorský život?
  2. Čo bude toto leto in?
  3. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  4. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  5. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  7. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  8. Kam smerujú peniaze bohatých?
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 9 026
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 8 626
  3. Kam smerujú peniaze bohatých? 4 871
  4. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú 3 673
  5. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 290
  6. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 2 843
  7. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 2 268
  8. Crème de la Crème štartuje už čoskoro 2 142
SkryťVypnúť reklamu
reklama
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
reklama
  1. Tomáš Mikloško: 11 vecí, ktoré ničia naše vzťahy – a ako to zmeniť
  2. Tomáš Mikloško: Ako (ne)cítiť svoje emócie
  3. Zuzana Pelaez: O plakaní, čakaní a platení alias o slovenskom, britskom a kolumbijskom zdravotníctve.
  4. Zdravotní Klauni: Posledná klauniáda pre Lenku
  5. Ján Karas: Keď moc nemá tvár: Prebudenie tých, ktorí mlčia na hrane autority a toxického riadenia
  6. Gabriela Sabolová: Ako Aničke takmer zakázali riadiť auto
  7. Liga za ľudské práva: Adriana Mesochoritisová: Dobre mienené rady môžu byť pre ženy v násilných vzťahoch nebezpečné
  8. Matúš Radusovsky: Rôzne druhy medu a ich benefity
  1. Viktor Pamula: Slovenský zväz ľadovej hanby 17 215
  2. Miroslav Ferkl: Stupnica Ficovej nenávisti 8 336
  3. Matej Galo: Tibor Gašpar, ste hluchý, nemý, slepý alebo čo? 8 309
  4. Anna Brawne: Pridrahý Robo, nebolo tých klamstiev už dosť? 8 290
  5. Ivan Čáni: Pobavený Fico ako nevinné batoľa. 7 886
  6. Natália Milanová: Nové záchody na ministerstve kultúry smrdia. Poriadne smrdia. 7 791
  7. Branko Štefanatný: Hráči z KHL nie, Šatan nie! 7 028
  8. Ján Valchár: O Istanbule a vybrakovaných skladoch tankov 5 574
  1. Marian Nanias: X (Röntgenové) lúče, alebo Gama žiarenie? Aký je rozdiel...
  2. Marcel Rebro: Nebezpečný terorista s valaškou a mierumilovný rasista so samopalom
  3. Anna Brawne: Pán minister, to naše zdravotníctvo som už zachránila ja, preto je najvyšší čas, aby ste zo seba prestali robiť šaša!
  4. Roman Kebísek: Štefánikova priateľka Weissová o ňom: Je to dobyvateľ
  5. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  6. INESS: Energetická pomoc – adresnosť v nedohľadne
  7. Věra Tepličková: "I napriek tomu, že ste žena, buďte slušná."
  8. Radko Mačuha: Šmejdi" sa menia. Predražené hrnce nahradili politikou.
SkryťZatvoriť reklamu