• Móda a krása
 • Láska, vzťahy
 • Zdravie a štíhla línia
 • Deti a rodina
 • Osobnosti
 • Recepty
 • Rady a tipy
 • Horoskopy
 • Naničmama
 • Zľavy
 • Zoznámenie
 • Meniny v mesiaci október majú

  Dnes oslavuje meniny Aurélia

  Aurélie sa rady predvádzajú a sebavedomie im teda nechýba. Najčastejšie ich nájdete uprostred širšej spoločnosti alebo priateľov. (čítajte ďalej)

  Včera oslavoval(a) Simona, Šimon

  Simony i Šimonovia sú uzavretí ľudia, ktorí však vedia v živote chodiť. Často sú to práve oni, kto potvrdzuje pravidlo, že tichá voda brehy myje. (čítajte ďalej)

  Zajtra oslavuje Denisa, Denis

  Sú váhaví, usilovní študenti, disciplinovaní v práci - Denisa a Denis. (čítajte ďalej)

  1. október - Arnold

  Arnold je sebaistý, priam drsný muž, ktorý je pevne pripútaný k svojim blízkym a domovu. (čítajte ďalej)

  2. október - Levoslav

  Levoslavovia sú veľkí radikáli. Ich činy a rozhodnutia sú oduševnené, energické a nič nerobia na polovicu. (čítajte ďalej)

  3. október - Stela

  Stely sú srdečné, vnímavé ženy, ktoré nevedia, čo je to plachosť. (čítajte ďalej)

  4. október - František

  Františkovia majú pevnú vôľu, ovláda ich vášeň. Ich bystrosť a intuícia ich vedú, robí z nich ľudí, ktorí radi poučujú. Zdanlivo. (čítajte ďalej)

  5. október - Viera

  Vierky sa len tak nevzdávajú a veľa toho zvládnu. Svoje problémy riešia v tichosti a najmä v sebe. (čítajte ďalej)

  6. október - Natália

  Napriek októbrovému termínu sú Natálie podľa významu ich mena deťmi Vianoc. S týmto sviatkom ich spája potreba po porozumení a láske. (čítajte ďalej)

  7. október - Eliška

  Elišky milujú samé seba, ale vďaka ich prívetivosti im to okolie rado odpustí. (čítajte ďalej)

  8. október - Brigita

  O Brigitách si často myslia, že sú namyslené. V skutočnosti sú vak plaché a málo spoločenské. (čítajte ďalej)

  9. október - Dionýz

  Dionýzovia v sebe skrývajú tajomstvo. Deň ich menín ešte väčšie - v tento deň môžte zablahoželať aj Sibylám, ktoré svoj oficiálny sviatok v slovenskom kalendári nemajú. (čítajte ďalej)

  10. október - Slavomíra

  Slavomíry sa vedia rozhodnúť vo svojom profesionálnom živote a isdú za svojím cieľom. V súkromí potrebujú veľa oddychu, relaxu a partnerskej podpory. (čítajte ďalej)

  11. október - Valentína

  Valentíny bývajú nedôverčivé, z čoho pramení ich žiarlivosť. Žiadna nepriazeň osudu ich však nedokáže zastaviť. (čítajte ďalej)

  12. október - Maximilián

  Maximiliáni sú hĺbaví a neradi sa viažu. Ich citový život býva veľmi zložitý. (čítajte ďalej)

  13. október - Koloman

  Kolomanovia sú noční vtáci, ktorí uzatvárajú do seba, aby sa venovali štúdiu alebo veciam, ktoré ich zaujímajú. (čítajte ďalej)

  14. október - Boris

  Borisovia bývajú neústupčivými vládcami. Majú radi tímovú prácu, najmä keď v čele tímu stoja oni. (čítajte ďalej)

  15. október - Terézia

  Terézie sú veľké extrovertky, ktorých je všade veľa. Za svoje činy i slová však sú schopné niesť plnú zodpovednosť a nikomu zbytočne neubližujú. (čítajte ďalej)

  16. október - Vladimíra

  Vladimíry sú "veľké vládkyne". Predurčujú ich k tomu pevná vôľa a neúnavnosť. (čítajte ďalej)

  17. október - Hedviga

  Hedvigy sú veľmi temperamentné a nenájdu pokoj, kým svoj boj nevyhrajú. (čítajte ďalej)

  18. október - Lukáš

  Lukášovia bývajú často nepríjemní, čo však neznamená, že sú mizantropmi. Za svojimi pichľavými poznámkami zvyčajne skrývajú vlastnú plachosť. (čítajte ďalej)

  19. október - Kristián

  Kristián je naozaj ako z rovnomenného filmu s Oldřichom Novým - vyrovnaný, šarmantný a s veľkou predstavivosťou. (čítajte ďalej)

  20. október - Vendelín

  Vendelínovi sa v duši skrýva nestály umelec. Jeho priateľské vzťahy nebývajú veľmi trvalé, no o to intenzívnejšie. (čítajte ďalej)

  21. október - Uršuľa

  Uršuľa je výkonná, neústupčivá šéfka. Nedôverčivá a dôsledne plánujúca svoj spoločenský postup, na ktorý využíva nielen svoje pracovné úspechy. (čítajte ďalej)

  22. október - Sergej

  Sergej je muž dvoch tvárí - v pracovnom živote i v súkromí. Zrejme preto sa v láske nedokážu úplne oddať partnerke. (čítajte ďalej)

  23. október - Alojzia

  Alojzie bývajú mrzuté. Napriek ich nespokojným rečiam sa však vedia dobre a rýchlo prispôsobiť novým situáciám. (čítajte ďalej)

  24. október - Kvetoslava

  Napriek peknému menu bývajú Kvetky pomerne nevľúdne. S ľuďmi vychádzajú dobre, ale nechcú byť s nimi v úzkom kontakte. (čítajte ďalej)

  25. október - Aurel

  Aurelovia sú zlatíčka, ktoré priťahuje veda a štúdium jazykov. Napriek tomu však svoje myšlienky len ťažko formulujú, čo im spôsobuje nemalé problémy v citovom živote. (čítajte ďalej)

  26. október - Demeter

  Demeter nie je žiaden diplomat - ľudí posudzuje prísne a svoj názor dá jasne najavo. Je to priamy, tvrdý muž, ktorý sa uzatvára do vlastného sveta. (čítajte ďalej)

  27. október - Sabína

  Sabíny sú veľmi súťaživé. Prahnú po úspechu a sú ochotné tomu veľa obetovať. Svoje súkromie si však ostražito strážia. (čítajte ďalej)

  28. október - Dobromila

  Dobromily sa len tak nevzdávajú. Sú schopné ísť hlavou proti múru a svojou svojráznosťou ho neraz dokážu preraziť. (čítajte ďalej)

  29. október - Klára

  Kláry nebývajú nadšené študentky, no ich dôvtip a schopnosti im pomáhajú dosiahnuť úspech na pracovnom poli. (čítajte ďalej)

  30. október - Simona, Šimon

  Simony i Šimonovia sú uzavretí ľudia, ktorí však vedia v živote chodiť. Často sú to práve oni, kto potvrdzuje pravidlo, že tichá voda brehy myje. (čítajte ďalej)

  31. október - Aurélia

  Aurélie sa rady predvádzajú a sebavedomie im teda nechýba. Najčastejšie ich nájdete uprostred širšej spoločnosti alebo priateľov. (čítajte ďalej)